Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychologa mnie baaardzo wkurza


llaux

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie czy to nie będzie nie w porządku jak powiem mojemu lekarzowi że chce zmienić psychologa. Nie bede mówił tutaj o co chodzi bo mnie szlak trafia jak nawet o tym myślę ale ten psycholog mnie tak wkurza że naprawde mnie kręw zalewa, zamiast mi pomoz to mi szkodzi, jak to powiedzieć lekarzowi? Właściwie to mój psychiatra też mnie wkurza bo traktuje mnie na odwal się ale mi to nie przeszkadza aż tak bardzo bo do niego przychodze po lęki potem króciutka rozmowa i tyle a właściwie do psychologa juz przestałem chodzić bo tak jak powiedziałem on bardziej mi szkodzi niż pomaga! Więc jak mam to powiedzieć, prosto z mostu czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm pamiętaj, że aby było lepiej przeważnie musi być gorzej, może to, że wydaje ci się , że lekarz cię denerwuje jest częścią terapii?

Jeśli aż tak bardzo nie pasuje ci psycholog poprostu go zmień, nie musisz nikogo o tym informować, odwołaj wizyty i tyle. Umów się do innego psychologa:-)

Co do psychiatry....przecież nie jesteś zmuszony chodzić do jednego lekarza, jeśli ci nie odpowiada, poproś o ksero karty, historii choroby i znajdź innego psychiatrę:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chcialem dawno powiedzieć prosto z mostu ale ktos bliski mi doradzil żebym nic takiego nie robił bo to będzie nie ok i lekarz oraz psycholog się na mnie obraza i wogule. I proszę was przestancie gadać że to jakas częśc terapii albo cos w tym stylu QRDE LUDZIE chociaż Wy mnie nie denerwujcie !!! - linka656 wiem że chcesz mi pomoc ale proszę nie mów takich gupot... PROSZĘ !!! tylko ja mam chyba tak że musze powiedzieć lekarzowi że chce zmienić psychologa i on dopiero mnie przepisze do innego sam chyba nie mogę zmienić psychologa, poza tym troche głupio mi będzie tak powiedzieć o moim psychologu dlatego chcialem się was poradzić. A psychiatry nie chce zmieniać bo bardzo dobrze zna moja chorobę, przynajmniej ta pierwsza bo wtedy podobno miałem nerwice a teraz mam depresje ale nie wiem w końcu na 100 % co mi jest, wiem tyle że normalny to ja nie jestem chociaż ludzie uważają mnie za spoko zdrowego gościa ale tak jak każdy z nas w wewnątrz nie czuje się zdrowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

llaux, chodzisz do psychologa na NFZ?

jeśli tak, nastepnym razem jak wyjdziesz od psychologa, zapisz się w rejestracji do innego...a temu powiedz, ze nie widzisz rezultatów terapii i źle się z tym czujesz...jeśli ti profesjonalistą to nie ma takiej opcji żeby się obraził....co to w ogóle za stwierdzenie :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie najlepsza jest szczerość... nie ma co sie męczyć, wiadomo że jak ktoś ci nie pasuje to nawet rozmowa z nim może być męcząca, nie mówiac o jakiejkolwiek poprawie... najważniejsze jest to jak sie z kimś czujemy, więc nie ma co gadać, idź jak najszybciej zmienić posychologa, bo szkoda twojego czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

llaux, Ja jak mnie psycholog wku...wygarnełam jej w pysk trzasnełam drzwiami i poszłam w piz...ona mi nie pomagała tylko o wszystko obwiniała i doprowadzała do wku..rozsianego hehe

Potem dzwonila do mnie pare razy,ale ja olałam,znalazłam inna :mrgreen:

Powiedz,że Cie wku..i już a moze zacznie z Toba normalnie pracowac nad Twoimi problemami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie macie racje, powiem doktorowi żeby mi dał innego psychologa bo do tego to od jakiegos czasu nie chodze, miałem umowiona wizytę ale nie poszlem. W sumie ten psycholog nie jest jakis masakrycznie wkurząjacy ale potrafi człowieka troche dobic, a mnie chyba szczególnie. Tak chodze do NFZ bo na prywatnego niestety nie mam na tyle kasy. Jak się na mnie obrazi to trudno jego problem, dzieki za pomoc POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jezeli lekarz jest wporzadku to sie nie obrazi ani nic tylko jeszcze bardziej ci pomoze i byc moze nawet podesle ci jakies dobrego psychologa.

Tylko czy czasem nie wydaje ci sie ze opni cie wkurzaja? Moze po prostu tak odbierasz rozmowy z psychologiem bo wiele osob narzeka na psychologow i lekarzy, a wlasnie oni staraja sie pomoc (nie wszyscy) i mozemy to zle odbierac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×