Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masturbacja a pogłębienie depresji


pulver

Rekomendowane odpowiedzi

ze poprostu Wy zylyscie jako płec myslaca o milosci a My bylismy zgnojeni sexualnoscia, a to wszystko nieprawda bo Wy odczuwałyscie kazdego dnia na ziemi extazy sexualne okupione w szaty milosci za ktore My musielismy płacic, nawet wasze soki zostaly porownane do milosci a meska sperma do obrzydlistwa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. W sytuacji gdzie jeden podmiot jest postrzegany jako robiący coś dla przyjemności a drugi jako wykonujący usługę dla pierwszego podmiotu kontrakt społeczny będzie zupełnie inny niż w sytuacji gdzie oba podmioty są postrzegane jako współpracujące dla wspólnej przyjemności.

 

Pozostało zbyt wiele zwyczajów i przekonań z czasów ciemnoty i ignorancji, które się utrwaliły jako tradycje i oczekiwania, które służą tworzeniu nowej opresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masturbacja nie jest dla mnie normalna, tylko jest zastepstwem, pomijajac przypadki gdy ktos to robi z przyjemnosci np woli sie pomasturbowac niz zrobic to z dziewczyna/chlopakiem, tak dla odmiany. Ja robie to od 12lat z podniecenia i dla zapominania - ucieczki od przygnebijajacych mysli i jako zastepstwo prawdziwego stosunku sexualnego, poprostu latwo sie podniecam, wpadlem w jakies obsesje sexualne i jestem dla dziewczyn zboczony, np mysle o ich dupach albo wyobrazam sobie sexistowskie usmiechy dziewczyn i kazda mowi mi spadaj (w internecie) co poglebilo moj stan, w tej chwili mam zaawansowana nerwice sexualna z ktorej juz chyba nigdy nie wyjde, dodam ze to powazna sprawa - uniemozliwia zycie: sexualne, uczuciowe, relacje z ludzmi, czasem nie jest mozliwe zajecie sie drobną czynnoscią.

 

Przy okazji. Popatrzylem na inne tematy na tym forum i widze ze strasznie duzo cierpienia jest wsrod ludzi i wspolczuje wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty bys sie wybierała na terapie jesli bys chciala sexu z mezczyzna ale kazdy by ci mowil spadaj ? leczylabys sie na to ze masz problem ze podniecasz sie? - pewnie nie, bo jestes kobietą wiec mozesz sie zaspokoic a ja mam penisa wiec mam zakaz na sex. Nie popadlabys w nerwice jesli plec meska by ci kazala udowadniac ze jestes kobieta usmiechajac sie ze jesli sie postarasz to dostaniesz nagrode jak sex? niewpadlabys w nerwice sexualna?

ja siebie skazuje na cierpienie czy płec kobieca jest taka ze nawet nie mozna zobaczyc biustu za kase i jedyne pozostaja dziwki? myslisz ze gdybym mial mozliwosc sexu raz na 2tygodnie/jako płec meska mialbym przynajmiej prawo do darmowego sexu to bym cierpiał? mozliwe ze moglbym zaczac zyc ale jako płec meska nie mam prawa do niczego, jesli jestem niesmialy lub smutny. Za to dziewczyny robią co chcą od najmlodszego wieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu zycie stalo sie zakazem na meskosc, kiedys mezczyzni podobno mieli prawo wziac sila kobiety (no i żądac aby kobiety przyrzadzily jedzenie ktore mezczyzni zdobyli), czyli mogli sie zaspokoic majac ochote, teraz mazczyzna majacy ochote = zboczeniec, ktos kto nie ma zadnej szansy u plci kobiecej jesli ma ochote. Nawet atrybuty meskie np miesnie maja zakaz, poniewaz ktos je eksponujacy zostanie nazwany gejem, wiec sama widzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

onev,

Myślę,że Ci może przejsć takie myslenie kiedy poznasz dziewczynę, kobietę swojego życia. Życzę Tobie tego. Jeśli ją ujmiesz swoją osobą, napewno kiedyś zbliżycie się do siebie. Nie będziesz już wtedy postrzegał sexu w taki skrzywiony sposób, w jaki teraz postrzegasz.

 

Siłą raczej kobiety nie weźmiesz, chyba,że chcesz dopuscić się gwałtu.

 

Nie rozumiem......atrybuty męskie mają zakaz czego? Chłopie...dla mnie jeśli chcesz...to sobie możesz nawet chodzić bez galot po ulicy, eksponując swój mięsień.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslisz ze wszystko sie opiera na milosci? masz racje gdy sie jest zakochany wtedy wszystko inne sie przestaje liczyc, ale jak teraz byc zakochanym, jesli to wszyskto jest sex tyle ze ubrany w ladne slowo milosc, jak kochac jesli sex wisi w powietrzu? i okazalo sie wiadome ze sex jest tym co przyciaga plcie ku sobie - to cala zagadka milosci a reszta sie ładnie uklada w dopelnienie, to po co to mydlenie i bajery, wiem , lubicie tak bardzo jak klamiemy, bo to przeciesz My mamy reprezentowac osobowosc i Wam jest z tym wygodnie bo mozecie to nazywac ze lecicie na wnetrze. Czemu te nakazy do zakochania sie, spotkania kobiety zycia, gdy przeciesz zycie nastolatkow i starszych ktorzy niezdazyli sie wyzyc to przygody, zauroczenia, sex, flirty, a nie jakies zwiazki na cale zycie. Dlaczego tego podstawowego fundamentu zycia jak sex poprostu nie mozna wziąc jesli sie jest mezczyzną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że nałóg masturbacji jest większym uzależnieniem aniżeli narkotyki z którymi miałem krótki epizod swojego życia,natomiast z masturbacją walczę parę dobrych lat i za każdym razem porażka.I co najgorsze w tym wszystkim jest to że mam piękną kobietę przy sobie.Czuję się przez to badziewie cały czas ospały,wiecznie zmęczony,problemy z pamięcią,mój temperament mnie wykańcza.Zauważyłem natomiast jedną rzecz,mianowicie kiedy mam co najmniej trzy tygodnie abstynencji czuję się zdecydowanie lepiej i co najważniejsze radzę sobie zdecydowanie lepiej z moją nerwicą lękową.Walczę dalej myślę że w końcu się uda. :105:Czasami nawet się zastanawiam czy ten nałóg w moim przypadku nie jest powodem mojej nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zauwaz czym jest ten caly temat co przewija sie przez zycie, oczywista prawda o kobietach i obrona ze nie wszystkie sa takie bo niby jakas jest inna, a ze ciebie glaszczce kobieta bo wlasnie spelniasz cechy kobiet to jestes przez nie dokarmiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, a jakże, po raz kolejny :roll:

Co wiąże się ze zbanowaniem drugiego konta i przyznaniem nagrody w postaci drugiego ostrzeżenia dla oneva.

Pewnie i tak doczekamy się jego kolejnego wcielenia.... :roll:

 

[Dodane po edycji:]

 

Mam wrażenie że nałóg masturbacji jest większym uzależnieniem aniżeli narkotyki z którymi miałem krótki epizod swojego życia,natomiast z masturbacją walczę parę dobrych lat i za każdym razem porażka.

Może nie jest tak wyniszczający dla organizmu jak narkotyki czy alkohol, nie naraża na straty jak hazard - ale chyba jest o wiele gorszy do wyleczenia bo...."jest pod ręką".

Nie trzeba za to płacić, nie trzeba nigdzie po to iść, non stop jest przy ludziu.......

 

Swoją drogą nie bardzo wiem o co chodzi, czy żeby zmniejszyć ilość "sesji" czy żeby w ogóle ich nie było, jak dużo to za dużo? Czy w ogóle można to robić? :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×