Skocz do zawartości
Nerwica.com

dlaczego tak jest???


Gość krysiunia

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich !!!!! sa poruszane na tym forum rozne tematy zwaiazane z nerwica ,depresja..i.t.p.. sa rozne wypowiedzi odpowiedzi,rady,porady.it.d......i bardzo jest to potrzebne napewno !!!!! ja zostałam zatakowana za swoja wypowiedz po czesci mieli racje co niektorzy bo troche przegiełam(sory) ale te osoby ktore mnie zatakowły wypisywały rozne nieprzyjemne rzeczy typu ze psychotropy zrobiły mi zamet w głowie ze powinnam łykanac jeczcze wiecej tabletek bo chyba biore za mało ze jestem wariatka....ze jestem cienka bo nie potrafie poradzic sobie bez tabletek i jescze wiele roznych przykrych rzeczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( i własnie dochodze do sedna postu.........jak mozna przeciez połowa ludzi na tym forum zazywa te leki ,i jest to ratunek dla wielu osob z tego forum zeby nie cierpiec tak bardzo .....!!!!!kazdy z nas jest inny i inaczej sobie radzi....a wiecie co jest najgorsze???? ze nikt nie zaregował na takie komentarze ????dlaczego pytam????? przeciez te forum jest po to zeby POMOC!!!!! ludzia takim jak my !!!!!DLACZEGO??? :-|:-|:-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacznij najpierw od siebie ,a nie od ludzi ! przede wszystkim zmien leki na inne ! i nie zaczepiaj na privie i nie atakuj typu "ty sciero" i nie groz nikomu bo tak robisz 9i bedziesz otrzymawała takie odp. na twoje durne zaczepki), jestes niepoczytalna !! a teraz lamentujesz i szukasz wsparcia , jak najpierw ludzi wyzywasz , smieszna jestes ! ja mam twojego posta jak mnie wyzwalas i wysle do admina! juz jedna osoba tez cie zglosila bo szukalas zaczepki! ty nie masz nerwicy tylko inne zaburzenia. A to co ja pisałam jako post publicznie niestety nie był obrazliwy bo juz dawno admin by to zablokwał. Jestes monotematyczna, ale i tak tego nie zrozumiesz. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie to jest ta osoba .....!!!! to co teraz opisuje to jest delikatnie napisane ......wszedzie gdzie pisze jakis post ona mnie atakuje sami zobaczcie....i obraza i nasmiewa sie z ludzi ktorzy zazywaja leki antydepresyjne...sami widzicie!!!!!!!! :-|

 

---- EDIT ----

 

a na prive owszem napisałam bo miłam jej dosc!!!! ja napisałam jej jedna wiadomosc a ona chyba z 5 typu ...wypompowałas z siebie fekalia......!!!!! to z toba jest cos nie tak dziewczyno !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×