Skocz do zawartości
Nerwica.com

WITAM WSZYSTKICH


patka365

Rekomendowane odpowiedzi

od dawna czytam to forum ale nie miałam odwagi napisac.od 3 lat lecze sie na depresje az moja nerwiczka mecze sie dosyc dlugo pierwsze objawy miałam gdy bylam zpierwszym dzieckiem w ciąży a moja corcia ma już 10 lat moje pierwsze objawy to straszne bicie serca myslalam ze zaraz mi wyskoczy az wyladowalam na pogotowiu po wszystkich badaniach lekarz stwierdził ze to na tle nerwowym pozniej przez kolejny miesiac dochodzilo drzenie rak itp pozniej doszla mi agorofobia boje sie wychodzic z domu sama bo zaraz sobie wkręcam że cos mi sie stanie ze padne gdzies na ulicy i kto mnie uratuje itp .nigdzie nie wychodze bez validolu zawsze mam go przy sobie .po kolejnej ciązy. doszla mi depresja biore andepin i mianserine moj synek ma 4 latka a teraz do tego wszystkiego wydaje mi sie ze mam jeszcze nerwice natrectw bo doszly mi glupi mysli ze mogla bym cos zrobic swoim dziecią ,a kocham ich nad zycie zaraz lek scisk w żołądku walenie serca i znowu mysl czy ja warjuje. co o tym sadzicie pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj patka365, miło Cię poznać. A ja o tym myślę, że powinnaś się szybciutko dać do specjalisty. Terapia by się przydała. Jak widzisz - czas nie leczy w tym przypadku ;) Ważne - jeśli masz wrażenie, że coś Ci zagraża - spojrzyj na to z dystansem i zastanów się, czy to realne zagrożenie. Tak działa nerwica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej patka365, !

 

Nie ma się co bać pisać na forum, jesteśmy tu całkowicie anonimowi i tylko sobie nawzajem pomagamy. Nikt inny Cię tak nie zrozumie jak osoba z takimi samymi zaburzeniami....oczywiście poza lekarzem psychologiem/psychiatrą, on jest na pierwszym miejscu.

 

Pozdrawiam i życzę siły! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×