Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak szybko uzyskać leki ??


mefiboszet

Rekomendowane odpowiedzi

hmm, na twoim miejscu nie ryzykowała bym z braniem leków samemu, to nie są żarty, na każdego działa to inaczej... na twoim miejscu jednak poszłabym do tego lekarza, wiesz, ja pierwszy raz hydroksyzyne dostałam jako lek zmniejszający nudności (jakieś zatrucie żołądkowe miałam), więc jak masz tupet to mozesz ściemnić że strasznie ci niedobrze i że potrzebujesz hydro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poczytaj o hydroxyzynie co i jak. Z tego co można znaleźć to ona akurat antyhistaminowo - czyli powinna pomagać w uczuleniach.

 

Ale wiesz - jak bym jutro miał być na nogach to bym nie brał nic nieprzetestowanego wcześniej. Chyba, że dziś szybciutko bym wziął malutką dawkę (pół tabletki) i zobaczył jak na mnie zadziała.

 

Jak bym chciał dziś testować Afobam to na próbę 0,25 mg, nie więcej.

 

 

 

Ale zaznaczam, że to takie moje rozważania i niekoniecznie muszą być słuszne. Obawiałbym się, że jak wezmę hydroxyzynę to mnie tak zmuli, że nic nie zrobię pożytecznego.

 

 

Po żadnym z nich branym pierwszy raz absolutnie nie prowadź samochodu.

 

Nie bierz hydroxyzyny gdy: chorujesz na porfirię, padaczkę, jaskrę, masz trudności w oddawaniu moczu, zaburzenia czynności nerek lub wątroby.

 

Nie bierz razem z lekami przeciwbólowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo leki przeciwlękowe działają mniej lub bardziej sedatywne. Pierwsza reakcja na lek potrafi być też dość znaczna. Dlatego lepiej wziąć w wolnym dniu. Lekarze też go dają w takim dniu w którym ktoś inaczej nie jest w stanie funkcjonować. Bo jak ma i tak nic nie zrobić a zwijać się z lęków to lepiej niech się prześpi.

 

Po dłuższym stosowaniu zazwyczaj już tak nie łapie sen, a bardziej uspokajająco działa. Na każdego też jest inna dawka dobra. Może jesteś bardzo czuły i powinieneś brać mniej. Tak czy inaczej pamiętaj, że to lek raczej tylko na specjalne sytuacje a nie do stosowania na co dzień. No i jak wnioskuje nie spodobał się Tobie, wręcz przestraszyłeś się reakcji po nim. To dobrze - nie będziesz nadużywał. Albo wogóle używał. :)

 

psycho-logic, czucie, że serce wali (jeżeli to masz na myśli) nie jest normalnym stanem. Normalnie narządów się nie czuje w stanie spoczynku (nie mówię tu o biegu, czy stresie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×