Skocz do zawartości
Nerwica.com

NITRAZEPAM (Nitrazepam GSK, Nomefren)


mariogangsta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja doraźnie biore nitrazepam innych sie boje ten mi pomaga a codziennie po przebudzeniu biore Seroxat przez 2 lata było OK ale znowu wraca wiec zwiekszyłem sobie dawke do 1,5 tabletki i myśle nad dwoma pozdrawiam

 

 

Nitrazepam Lek stosowany jest w leczeniu bezsenności różnego pochodzenia, niektórych nerwic oraz niektórych postaci padaczki.

 

Lek działa nasennie, uspokajająco i przeciwdrgawkowo.

 

UWAGA wyczytałem że uzależnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lek jest ogólnie bardzo lightowy. Przy małej tolerancji na benzodiazepiny spełni swoje zadanie. Na mnie działa bardzo delikatnie. Muszę się sporo ''nagimnastykować'' żeby zasnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ten lek na zaburzenia snu. Niestety bardzo się zawiodłem. Wziąłem 2 tabletki po 5mg + 0,5mg klona około 21.30.

O 23 wkurzyłem się nie działaniem leków i narastała frustracja. Dorzuciłem 15mg mirtazapiny. O godzinie 1 w nocy już totalnie pobudzony sięgnałem po 50mg kwetiapiny i 1,5mg klona.

Mam nadzieje że mnie to ułoży do snu, bo ja nie to chyba zeświruję. Przecież to duże dawki róznych leków. To konia powinno uśpić, a ja nic !

Jak ja żałuję że zamiast zolpidemu wziąłem to gówno. Nie polecam nitrazepamu, nie działa

P.S a prosiłem o dormicum, niestety nie chciano mi przepisać chociaż za mna 4 nieprzespane noce, miałem wielką nadzieję, dostałem nitre teraz tylko sięgnąć po alkohol bo tracę zmysły od nie spania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fobic Tej nocy miałem okazję wziąć nitrazepam, wziąłem 5mg. Spałem po nim dość długo ok. 9h. Trochę ciężko było się zwlec z łóżka. Czuć leciutkie omulenie, senność, opadające powieki i lekką niemożność ustania na nogach i leciutkie drżenie palców rąk, ciężko wykonać precyzyjne ruchy. Dobrze, że dziś nie musiałem iść do pracy, bo pewnie bym za bardzo nie dał rady, przy takich atrakcjach. Nie no, jest to dość mocny, jebitny lek na spanie i jego działanie czuć długo. Na pewno jest on sporo mocniejszy od temazepamu. 

 

Chyba powinienem brać mniej tego nitrazepamu 2,5mg albo wrócić do temazepamu. Też przed nitrazepamem wziąłem jeszcze 50mg hydroksyzyny, żeby spróbować zasnąć po niej, zanim sięgnę po ten ostateczny nitrazepam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że to jest mocny, gruby kaliber ale żeby po 5 mg tak kogoś zmiotło 😁

Zadziałał na ciebie książkowo, bo to lek na ciężką bezsenność. Warto mieć coś takiego w zanadrzu.

 

6 minut temu, MarekWawka01 napisał:

Chyba powinienem brać mniej tego nitrazepamu 2,5mg albo wrócić do temazepamu

Moim zdaniem nie wracaj już do temazepamu, tylko celuj prosto w diazepam, a najlepiej estazolam. O ile będziesz chciał w ogóle zmienić tę bazookę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fobic Te objawy, o których pisałem minęły po jakichś 1-2h. Ogółem czuję teraz taką świeżość umysłu i przyjemnie lekkie odcięcie od emocji. Do temazepamu rzeczywiście nie ma co wracać. Może ten nitrazepam tak silnie zadziałał, bo wziąłem przed nim jeszcze 50mg hydroksyzyny, no i kwetiapiny 300mg. Bo gdybym wziął ten nitrazepam tak całkowicie sól, to pewnie nie spowodowałby takiego porannego "otumanienia".

 

Ale fakt, że nitrazepam to jednak siekiera i na ciężką bezsenność to jak znalazł. Bo kiedy wynaleziono bardziej selektywny estazolam, to nitrazepam zsunął się trochę w cień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×