Skocz do zawartości
Nerwica.com

Antydepresanty....czy mozna brac na czczo?


kamisia23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od jutra zaczynam brac nowy zestaw leków jakie przepisał mi mój nowy psychiatra (poprzednie nie zadzałały i tylko mi sie okrutnie pogorszyło :(( Te leki to: Mianserin, Sulpiryd i Tranxene. Mam takie pytanko: czy mogę je braać na czczo? W tej chwili jestem w takim stanie ze rano nie moge nic przełknać.... od razu wymiotuję. Pewnie jak leki zadziałaja to sie zmieni ( mam ogromna nadzieję). Jeśli ktos ma jakąs wiedzę na ten temat to bardzo proszę o opinię.

 

Z góry dziękuję

 

Kamisia23

 

P.S. Biorę również Rigevidon (antykoncepcja) i mój nowy lekarz kazał mi go odstawić, ale ja nie moge go tak po prostu przerwać w połowie opakowania i tu mam koleine pytanko: czy te leki maja wpływ na działanie Rigevidonu i odwrotnie? ja nie znalazłam takiej informacji... na ulotkach leków nic nie jest napisane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie znalazłam takiej informacji... na ulotkach leków nic nie jest napisane...

skoro w ulotkach nie ma nic o interakcjach tzn. ze sobie nie przeszkdzaja :)

a czy na czczo to tez powinno pisac w ulotce. Np. na moim Zotralu pisze,ze mozna a jak jest z Twoimi to sie nie orientuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czczo chyba tak (nie wiem co na to wątroba), ale koniecznie popić czymkolwiek. Jak brałem seroxat to parę razy zdarzyło mi się nie popić i kolejne pół godziny spędzałem wijąc się na łóżku z przeraźliwego bólu (nie wiem czego, żołądka, przełyku, czegoś tam w środku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×