Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak dobrze ze trafiłam na to forum.. :)


jennifer1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ciepło,

 

Nie macie pojęcia jak się cieszę że znalazłam to forum. Długo błądziłam po necie szukając osób borykających się z podobnymi problemami. Wyszukiwałam głównie po hasłach "lęk praca nerwica" i trafiłam tutaj. Od 10 lat (a żyję 30) czułam się jak odludek, bo moje lęki nie pozwalały mi normalnie żyć. Kilka terapii, załamania nerwowe, leki, dołujące motywowanie bliskich i niezrozumienie moich stanów, poczucie wyobcowania,brak planów na włąsne życie, brak pracy lub notoryczne z niej uciekanie, nałogowa natura, długi... powodują iż myślałam o sobie w kategoriach bardzo złych. Trochę juz okiełznałam tych demonów, ale wciąż nie umiem się dostosować do dorosłości i pracy. Ostatni rok pracowałam z dziećmi, czułam się tam dobrze i uważam ze to sukces, jednak chcę tutaj podzielić się doświadczeniami z przeszłości i znaleźć zrozumienie moich lęków. Proszę doradzić, czy mam założyć od razu wątek na interesującym mnie forum "nerwica lękowa" czy tutaj kontynuwać? Nie wiem jakie zasady mnie obowiązują.

 

Serdecznie pozdrawiam :smile: ,

Jen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej jennifer1, miło Cię poznać. Jak to się mówi - lepiej późno niż w cale. Wierzę, że uporasz się ze swoimi demonami do końca i już nigdy nie będziesz o sobie myślała w starych kategoriach. A co do interesujących Cię tematów - forum podzielone jest tematycznie. W każdym subforum jest wiele tematów, na pewno Cię któryś zainteresuje. Możesz także skorzystać z opcji szukania a jak nie znajdziesz tego stosownego wątku - załóż nowy temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×