Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy psychiczne. Prośba o radę.


dawid.[]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

To mój pierwszy post na tym forum i od razu jestem zmuszony prosić was o radę. Od jakiegoś roku mam dziwne problemy. Kiedy myślę nad czymś intensywnie odczuwam dziwny ból głowy (jakby coś zduszało mi czaszkę z przodu, niekiedy nawet czuję kucie), kiedy czuję ten ból nie mogę myśleć, nie wiem co się dzieje (co mówią do mnie ludzie, czego ode mnie chcą), co chwilę się zawieszam (mimowolnie patrzę przez jakiś czas w jedno miejsce aż kiedy po kilku sekundach dociera do mnie że to robię). A tak poza tym to ciągle jestem zmęczony, pomimo że śpię 9 godzin dziennie, mógłbym non-stop spać. Tak się zastanawiam co mi może być. Spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim? Co mam robić?

 

Mam 17 lat.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze to napieciowe bole glowy, nie wiem jak ten bol wyglada i czy dzialaja na ciebie zwykle tabletki przeciwbolowe wtedy? Bo to ma wlasnie zwiazek z psychika te bole glowy.

Ale lekarza tutaj nie szukaj , idz do lekarza potem neurolog i porob badania , zreszta lekarz na pewno bedzie wiedzial co wtedy robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! mam prawie 14 lat i ten sam problem co ty. Mianowicie jest mi duszno, cały czas jestem zmęczony i roztrzęsiony. Całe dnie przesiaduje w domu przed komputerem, nie potrafie znaleźć sobie miejsca i jestem drażliwy. Uzależniłem sie tak jakby od harrego potter'a, Cały czas o nim czytam w necie, ściągam filmy, oglądam parodie i mam wrażenie jakbym zakochał się w Emmie Watson czyli Hermionie Granger z "Harrego Poterra...". Czym to moze byc spowodowane, prosze o pomoc.

 

PS Mama zabroniła mi (wiem ze to śmieszne) grać na komputerze w strzelanki i w ogóle interesować sie Harrym potterem (nie oglądać, nie czytać i nie pisać o nim bo twierdzi ze autorka napisała tą "bajke" pod wpływem szatana bo interesowała się czarną magią)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×