Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy ktoś tu ma nerwice wogule?


kozlatko

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgadzam sie ze stwierdzeniem ze nerwica to WYTWOR wyobrazni.To reakcja emocjonalna organizmu ,ktora miala pelne prawo wystąpic ,jesli zyjemy niezgodnie z sobą.

Nie jest to zaden wytwór ,wytworem moze byc nieprawdziwe wyobrazenie sobie czegos...

Nerwica niestety jest prawdziwa i jest chorobą a nie czyms wymyslonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie jest błahostką i nie jest łatwo z nią żyć. Jestem pewna, że kozlatko, nie to miała na myśli - często mam tak wszystkiego dość, tak daje mi w tyłek, że jedynie śmiech pozostaje - bo łez już brak. Dobrze jest spojrzeć czasem na to wszystko z dystansem - to pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie wy sie nakrecacie a ona was podpuszcza i sie nabija :D

Ona to On i sie chyba nie nabija ale ja kładę się ze śmiechu na te wasze porównania ,dobrze bo śmiech to zdrowie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o mało nie straciłam przez te napadowe lęki pracy, potem znalazłam mądrego lekarza, psychiatrę a w dodatku ordynatora, który mnie nie wyleczył, bo tego nie da się farmakologicznie wyleczyć, ale pomógł mi złagodzić objawy. Czasem, gdy już nie mogę wytrzymać, to dzwonię do niego i kiedy usłyszę jego głos - to już mi lepiej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pstryk dokładne oto mi chodziło w tym poście ;) ,zeby już tak nie myśleć o tym wszystkim i choć na chwile oderwac sie od tego ze tak powiem cholerstwa i po prostu śmiać sie z tego olewać starać sie zapomnieć choć na moment,bo sa chwile w których łzy i nerwy niestety nie pomagaja a w takich sytuacjach najlepszy jest dystans i optymizm,choć to nie łatwe naprawde pomaga ;)

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×