Skocz do zawartości
Nerwica.com

co myślicie o leczeniu nerwic w szpitalu


Gość monika03

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że jeśłi lekarz chce nas wysłać do szpitala to trzeba iść.

To tak jakby stwierdził, ze jesteś chora na jakąkolwiek chorobę somatyczną np. nadciśnienie i chciał cię wysłać na oddział dla ustabilizowania stanu, dobrania leku, zniwelowania tych najgorszych objawów choroby. Nie poszłabyś monika03?

Tymbardziej, jeśli jest to specjalny oddział leczenia nerwic, tam będą osoby o podobnych do twoich problemach - nie żadne ciężki przypadki.

Zarówno personel jak i kadra lekarska jest odpowiednio przygotowana do leczenia nerwic Poza tym, nikt cię tam nie może zatrzymać na siłę.

Jeśli faktycznie czułabym się źle to bez wahania zgodziłabym się na takie leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd to jest kraść i się kur*ić monika03, Ty nie masz żadnego powodu do wstydu.

Jesteś chora, to nie są jakieś twoje widzi-mi-się, lekarz chce ci pomóc a nie pogorszyć twój stan.

Rodzice nie rozumieją, nie potrafią ci udzielić wsparcia więc sama musisz podjąć decyzję która popchnie cię w stronę zdrowia a nie pogłębienia choroby.

 

Uważam, że powinnaś poddać się leczeniu w szpitalu - pomyśl, to szansa na wyzdrowienie.

Pomoc psychiatry, psychologa 24h na dobę, dobiorą ci leki, poddadzą terapii........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było ok to pewnie mnie by tu nie było.........

Nerwica lękowa+ stany depresyjne.

Pierwszy nawrót po nie zaleczeniu tego paskudztwa w zeszłym roku.

Teraz biorę leki i szukam psychologa, ale wiem, ze wszystko będzie dobrze :mrgreen:

I Ty staniesz na nogi i ja:-)

I może kiedyś się spotkamy, bo moja siostra mieszka w Kaliszu i czasem do niej wpadam:-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że pobyt w szpitalu nie jest ani powodem do wstydu, ani do obaw. Jeśli ważniejsza więc jest dla Ciebie jakość życia [czyli wyjście z problemów] to to, co ludzie powiedzą potraktujesz jako ich ułomności - sprawę drugorzędną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że z tym doborem leków będzie inaczej. Mieszkam w Poznaniu i w tutejszej klinice jest odział nerwic. Warunkiem przyjścia na oddział jest odstawienie leków. W trakcie leczenia (10 tygodni) nie ma mowy o braniu leków. Potajemne zażywanie leków psychiatrycznych kończy się wydaleniem z oddziału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×