Skocz do zawartości
Nerwica.com

Radio HM (Duran84 i nie tylko ;P)


Duran84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich...

Od 12.00 bedzie audycja w radiu (link poniżej :P) w której będę uwzględniał Wasze prośby. Także macie jeszcze szansę na to, żeby sobie cos wybrac... Niestety nie wiem jak długo dzisiaj ta audycja moja potrwa, ale bede sie staral zeby byla jak najdluzsza... Opoznienie jest spowodowane nie moja wina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajną muzykę tam grasz [właśnie słucham] tylko czemu Ciebie tak marnie słychać :?: A ja bym prosiła coś z repertuaru Róż Europy albo Żółty rower FNS :P

Jak to marnie :?: K...a mac (za przeproszeniem... :P) jak to ustawic do jasnej cholery żeby grało i było mnie dobrze słychać... A Róże będą ;) Specjalnie dla Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko czemu Ciebie tak marnie słychać :?:

Na ircu rozmawialiśmy o tym z Ridlliciem. Ja szczerze mówiąc nic nie rozumiałem co mówisz. Trzaski, szumy, i piski. Muzyka również w jakośći marnej.

Podczas muzyki tez :?: No to już nie mam sił do tego... Pierdolona Kurwa Mać... Żeby informatyk nie mógł takiej glupoty ustawić... :!::!::!::!::!::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danuta2543 nic nie wiem o żadnym strajku... A jeśli chodzi o muzykę w kółko tą samą to powiem tak: Przyznaję się, że w tym tygodniu będzie się codziennie powtarzał 1 (słownie JEDEN) utwór... A jeśli chodzi o to co słychac po zdaniu "DO USŁYSZENIA NASTĘPNYM RAZEM" to to już nie jest moja działka. Wtedy zaczyna działac tzw "autopilot" do ktorego Ja nie mam dostępu. Tym rządzą dwaj szefowie tego radia (obydwoje z Krakowa)... Ja jestem odpowiedzialny tylko za to co się dzieje podczas moich audycji. Mam nadzieję, że wyraziłem się wystarczająco jasno...

 

P.S. Dzisiaj audycja jest troszke opozniona... I znowu nie z mojej winy... Ale będzie nie cieszcie sie tak ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×