Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomóżcie co zrobić?


zielony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem pacjentem Całodobowego Oddziału na na oddziale psychoterapii w Choroszczy i ten oddział chcą przekształcić w dzienny :-| Wszyscy psychologowie i psychiatrzy radzą terapię całodobową i z końcem roku ma zostać przeniesiony do Białegostoku !!! :x Na tym oddziale było dużo osób z poza Białegostoku ja równiez nie mieszkam w Białymstoku to dzienna terapia odpada!!!

 

Co robić zeby ten oddział uratować pomózcie pilne !!!

dziekuje z góry pozdrawiam

 

p.s. Chciałbym dodac ze koncze terapie ale nie jestem obojetny na ludzkie cierpienie dla mnie ta terapia pomogła ale co z innymi nie bede sie mogli przekonac co traca !!!

 

Pomózcie.................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć zielony, nie mam pojęcia, co można by zrobić w tej kwestii. Czyj to pomysł - dyrekcji ośrodka :?: Jeśli tak to można wystosować petycję z uzasadnieniem pozostania przy dawnej metodzie i z podpisami cz cuś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego się obawiałam. Jedynie można wystosować petycję do tegoż urzędu ale z doświadczenia wiem, że tak czy siak odbije się to negatywnie na pacjentach... Można tą petycje wysłać także do Ministerstwa Zdrowia i szukać prywatnych sponsorów ale z tą inicjatywą winno wyjść głównie kierownictwo ośrodka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×