Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZALEGAJACA FLEGMA W PRZELYKU


sorera00

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WAS, JESTEM NOWA NA TYM FORUM, ZROBILAM TEN TEMAT BO MAM DZIWNY OBIAW OD PARU DNI, BARDZO MNIE TO MARTWI NIE BYLAM CHORA, A CIAGLE MI ZALEGA FLEGMA W PRZELYKU, CIAGLE PRZLYKAM A ONA DALEJ JEST, NIE WIEM CO ROBIC, MAM TAK CALY DZIEN, CZY KTOS Z WAS TAK MOZE MIAL ALBO MA, CO ROBIC CZY TO JEST COS ZLEGO, BO JA OCZYWISCIE MYSLE ZE TO COS BARDZO ZLEGO. POZDRAWIAM WAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO A JA BYM POWIEDZIALA ZE TO MOZE BYC NA TLE NERWOWYM, WIDZE ZE MALO WIESZ NA TEMAT NERWICY linka656

BO NA TLE NERWICOWYM MOZE SIE DUZO RZECZY STAC, LEKI MOGA WYWOLAC STRASZNE OBIAWY, POCZYTAJ TROCHE SOBIE KSIAZEK TO BEDZIESZ MIEC WIEKSZA WIEDZE, PRZEPRASZAM WAS ZA TA PISOWNIE ALE JESTEM Z ZAGRANICY, DALEGO TAK PISZE.AHA A NERWICE MAM OD DZIECKA, POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorera00, akurat bardzo dużo wiem o nerwicy i nie musisz mnie pouczać, skąd niby miałam wiedzieć, że jesteś chora na nerwicę z nieba??!!

Nie wspomniałaś o tym w pierwszym poście więc się nie dziw, ze podeszłam do tego jako do normalnej choroby fizycznej.

Skoro masz nerwicę od dziecka to zapewne się leczysz - radzę więc zgłosić tę dolegliwość lekarzowi prowadzącemu- psychiatrze lub psychologowi.

 

Ps.Co z tego, ze jesteś z zagranicy....... na całym świecie nie pisze się wielkimi literami w sieci - oznacza to krzyk i jest niegrzeczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na poważnie? Flegma od nerwicy? Flegma to wydzielina z zatok, to zwyczajny śluz jak przy katarze, tylko nie wypływa przez nos, ale spływa do gardła. Może być od przeziębienia albo alergii, bo teraz jest jesień. To wy za granicą nie macie małej czcionki?? A mówią, że u nas zacofanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO A JA BYM POWIEDZIALA ZE TO MOZE BYC NA TLE NERWOWYM, WIDZE ZE MALO WIESZ NA TEMAT NERWICY linka656

BO NA TLE NERWICOWYM MOZE SIE DUZO RZECZY STAC, LEKI MOGA WYWOLAC STRASZNE OBIAWY, POCZYTAJ TROCHE SOBIE KSIAZEK TO BEDZIESZ MIEC WIEKSZA WIEDZE, PRZEPRASZAM WAS ZA TA PISOWNIE ALE JESTEM Z ZAGRANICY, DALEGO TAK PISZE.AHA A NERWICE MAM OD DZIECKA, POZDRAWIAM

Już cię nie lubię. Wlazłaś tu bez dzieńdobry ani pocałuj mnie w zadek i pouczasz odrazu użytkowników. Ze śluzem też mam podobnie ale to raczej alergia.

 

P.S. I nie wydzieraj się na forum, to nie jest obóz koncentracyjny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że u rodaków za granicą wkrada się analfabetyzm wsteczny. Kochana nie mówi się "robiłam temat", tylko "założyłam" a "objawy" pisze się przez długie "j" a nie krótkie "i".

A sądzę, że jesteś Polką, bo sformułowanie "zalegająca flegma" to dość zaawansowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej;)

No Eligojot nie u wszystkich:)ten analfabetyzm

Ale nie krytykujcie jej już.

Myśle,że nie chodziło o duże litery...tylko ogólnie o formułowanie zdań.

Ja też mam z tym problem:)

 

P.S. A co do flegmy,może za dużo palisz fajek??I na bank to nie od nerwicy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flegma zalega najchętniej od alergii, papierosów i przebywania dużo w pozycji leżącej. Bierze się na to Mucosolvan.

 

Od nerwicy może być najwyżej strach przed dusznością.

 

Wszyscy się już wyśmiali? Mogę zamknąć?

 

P.S. Pisanie wielkimi literami przyjęło się uważać za "krzyk" w internecie, ale dla mnie osobiście to po prostu czcionka, bynajmniej nie czuję, żeby ktoś nade mną stał i wrzeszczał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×