Skocz do zawartości
Nerwica.com

"Mam talent".


cadarxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie jest to obecnie jedyny program tego typu, który oglądam w TV(tańce na lodzie, z gwiazdami, czy jakieś tam fabryki gwiazd mnie nie interesują). Bardzo fajnie się na to patrzy, ale... jest to chyba jeden z najbardziej niesprawiedliwych programów, jakie widziałem. Jak można było zrobić coś takiego, że tylko jedna osoba może wygrać? Przecież nie da się wytypować, kto jest najlepszy. Dlaczego nie podzielili tego na kilka kategorii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chylińska, Misiek :P. Nie podoba mi się rola M. Foremniak w tym programie, ja bym tam widział kogoś innego.

 

Foremniak jest ciemna jak but. Zero inteligencji, zero osobowości.

Chylińska wydaje się bardzo fajną, naturalną kobietą.

Wojewódzkiego zawsze lubiałem i szanowałem. Jest to według mnie najinteligentniejszy facet w Polsce, którego znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chylińską zawsze lubiłem za ciekawą osobowośc, dlatego jej obecność w programie uważam za trafioną. Resztę prowadzących bardzo trafnie podsumował cadarxx. Idea samego programu także jest fajna, nie ma w tym takiej tandety jak w innych tvnowsko-polsatowskich produkcjach. Zgadzam się tez z treścią pierwszego posta autora wątku - mógłby być jakiś podział na kategorie tych talentów bo co ma wspólnego wspomniana wyżej babcia z bollywoodzkimi tancerkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadłam jak usłyszałam tę małą Klaudię, ciary miałam takie, że aż mi włosy wszędzie stanęły.

Z jurorów najbardziej szanuję Kubę, za jego poglądy i stosunek do beznadziejności.

A co sądzicie o tym brzuchomówcy, który odpadł, tym z big brothera, na necie jest jego filmik, widzieliście?

To dopiero przypadek nie z tej ziemi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też ten od Lipskee'go sie podoba ;)

I jeszcze ta co spiewała 'Alleluja' ale krowy nie wzieli jej do finału :evil: Jest kilka perełek ogólnie :)

Za to ta co trzy lata w 'Ich Troje' śpiewała wg mnie jest beznadziejna, takie smuty...

 

A gak wogóle to ja też tylko ten program oglądam, 'Gwiazdy tańczą na głodzie' i 'Taniec z piz*ami' mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo, ona niezłą sobie reklame strzelila tym tekstemze w ich troje spiewała - mogla to przemilczec...

 

Mnie cos dopiero z tydzien temu napadlo na mam talent bo tu przynajmnmiej cos ciekawego czasem pokaza a nie tak jak w innych podobnych badziewiastych programach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×