Skocz do zawartości
Nerwica.com

strzał puszkowy


nieboszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

procedura niejest skomplikowana.udajemy sie na pierwszą lepszą strzelnice.zamawiamy najcięższą broń samopowtarzalną i określoną ilość sztuk amunicji dośc dużego kalibru i znacznej prędkości wylotowej.instruktor daje nam broń do ręki i garść naboi.wieszamy puszke na sznurku.ustawiamy sobie odległość strzału jaką chcemy.ładujemy magazynek.odbezpieczamy broń.ryglujemy zamek.przyjmujemy pozycję strzelecką stojącą i...MEGA OGNIA!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paintball? ja mówie o ostrej amunicji o potężnej mocy i dużych rozmiarów.podobno można tym przestrzelić płyte chodnikową lub każde drzewo na wylot.kiedy sie zmieni rodzaj ognie można oddawać 12 strzałów na sekunde.

 

---- EDIT ----

 

Azotox strzał puszkowy niejest karalny bo puszka to nie człowiek.a zwykle zanim puszke zamieni sie w sitko to sie ją opróżnia.czasami zdrarza sie że pociski rozcinają puszke na pół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ridllic tylko w tarczę?teraz strzela sie tylko w puszkę.tarcze do lamusa.tarcze są dla początkujących bo są szerokie i niesztuka w nie trafić.co innego maleńka puszka na sznureczku która jeszcze sie majta po każdym trafieniu.a to urządzonko chyba sie nazywało AKMS i było na amunicję 7.62x39mm. :( tym samym urządzonkiem posługują sie klawisze na wieżyczkach w zakładach karnych i aresztach śledczych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ridllic tylko w tarczę?teraz strzela sie tylko w puszkę.tarcze do lamusa.tarcze są dla początkujących bo są szerokie i niesztuka w nie trafić.co innego maleńka puszka na sznureczku która jeszcze sie majta po każdym trafieniu.a to urządzonko chyba sie nazywało AKMS i było na amunicję 7.62x39mm. :( tym samym urządzonkiem posługują sie klawisze na wieżyczkach w zakładach karnych i aresztach śledczych.

 

 

Hehe "Nieboszczyk" wyobrażasz sobie strzał z 300 m do puszki kbk AKMS w wojsku bo naprawde bylem żołnierzem dość długi czas i zapewniam cie ze na 100 strzałów nie trafił byś ani razu w warunkach otwartych ale skoro twierdzisz ,że nie sztuka trafiać do tarczy to musisz być gość z Ciebie :D i takie pytanie strzelałeś już w ogóle w życiu ?

 

Ps. Pełna nazwa to kbk AKMS to zmodyfikowana wersja kbk AK47 uzywana przez "Polish army"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ridllic po pierwsze niema strzelnic o dystansie 300m.po drugie nie strzelałem z 300m tylko z 30m i mam pełno takich podziurawionych puszek.i korzystam z najcięższej broni.pamiętam dobrze łukowy magazynek na 30 naboi,metalową kolbe składaną,pociski pełnopłaszczowe,dosyć wysoką muszkę,bardzo silny odrzut i podrzut i dużą mase (4,5kg)do tego przed oddaniem strzału za każdym razem trzeba wprowadzić pierwszy nabój do komory.ryglowenie z prawej strony broni. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nieboczyk" nie zrozumiałeś mnie zupełnie nie strzelałem na strzelnicy komercyjnej tylko w wojsku strzela sie tam z 30 m ale z broni krótkiej .100 m z pozycji stojącej i 300m z pozycji lezącej a co do budowy nie musisz mi opisywać jej bo tyle razy co ja rozbierałem i czyściłem w życiu to Ty tyle razy nie miałeś jej w rekach(chyba że odbywałeś zasadnicza służbę wojskową) wiec nie mów że strzał do tarczy oddalonej o 300 metrów jest dla początkujących bo strzał na dystansie 30m nie jest zupełnie niczym nadzwyczajnym :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ridllic nie odbywałem służby wojskowej.mimo to troche znam sie na takich urządzonkach bo czytam książeczki.do tego były też ćwiczenia praktyczne które poszerzyły moją wiedze na ten temat.a strzelam tylko z pozycji stojącej.czy pozycja leżąca ma wpływ na precyzje strzału?obsługa tego urządzonka niejest prosta ze względu na silny odrzut i podrzut oraz konieczność regulowania szczerbiny.a jeśli według ciebie strzał na dystansie 30 niejest niczym nadzwyczajnym to jak poradził być sobie z celem o wymiarach nie 50x50cm tylko 5x12cm? :( ilość trafień zależy głównie od nastroju.(im gorszy tym więcej dziur). misiek strzał w butelke to żadna frajda.jedno trafienie i po butelce.a puszka sie nie tłucze i niema bałaganu.

 

---- EDIT ----

 

co? już się boimy?widocznie na tym forum są sami wydygańce.ale to działa o obie strony.ja też sie was boje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×