Skocz do zawartości
Nerwica.com

Offtop


Gość ESTER

Rekomendowane odpowiedzi

A to ten Owsiejczuk, he,he znam go.... On jest kierownikiem tej całej kliniki nerwic teraz. Jakbyś wiedziała jakie On ma problemy to byś do niego więcej nie poszła he,he ..... wiec nie będe tu pisać bo hm..... etyka i te rzeczy he,he :lol:

Skoro tak Ci pomogli na tym oddziale to po co do niego chodzisz co? Pewnie po receptki na "nieuzależniajacą" sertralinke co? :lol: On ją uwielbia przepisywać a szczególnie pod nazwą Asentra he,he....z wiadomych powodów zresztą...... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie gdybym napisała jakie to problemy to by wtedy było nieetycznie a tak to nie...... :lol: Przecież lekarz to tez człowiek i tak jak kazdy ma problemy , no nie ? :lol:

Nie wiem tak dokładnie co KRKA daje za Asentrę ,ale domyślam się , ze jest to jakas wycieczka na Malediwy naprzykład.....he,he :lol:

Ty też do niego chodzisz ? :lol: To dziwny człowiek,ale go nawet lubię bo w sumie to fajny facet jest :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego lekarza, ale co za różnica czy ma problemy czy nie, jeżeli chce ludziom pomóc i mu się to udaje. Ester, to co napisałaś o nim to zwykła kąśliwość. Jakbyś się czuła jakby tobie ktoś taką opinię wyrobił?

Skoro inez pisze, że jej pomógł, to znaczy, że to prawda, a pisanie "jakbyś znała jego problemy to byś do niego nie poszła" jest nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ESTER, spoko, rozumiem, ze ty nie bylas zadowolona z leczenia tam... to czy lekarz ma jakies problemy czy nie, mnie nie interesuje, bo on tam pracuje a nie opowiada o swoim prywatnym zyciu... astentry nie dostalam od niego, wczesniej chodzilam do innych lekarzy. chodze tam bo nadal powinnam brac leki zeby nie skonczyc z nimi tak wczesnie jak ostatnio, bo zle to sie dla mnie skonczylo.

tyle osob ile opinii :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga ESTER strasznie miesza się w emocjach:

 

Nie,nie gdybym napisała jakie to problemy to by wtedy było nieetycznie a tak to nie...... :lol: Przecież lekarz to tez człowiek i tak jak kazdy ma problemy , no nie ? :lol:

Nie wiem tak dokładnie co KRKA daje za Asentrę ,ale domyślam się , ze jest to jakas wycieczka na Malediwy naprzykład.....he,he :lol:

Ty też do niego chodzisz ? :lol: To dziwny człowiek,ale go nawet lubię bo w sumie to fajny facet jest :lol:

 

aby po chwili dodać:

 

No właśnie mnie też to pozerstwo irytuje ..... :lol:

A Owsiejczuk jest w tym poprostu mistrzem he,he :lol:

 

Strasznie to fałszywe i mylne. Nie rozumie, po co to robisz Kochana. Jest tak, że jednym z Nas pomaga coś bardzo, ale innym już nie - to naturalna kolej rzeczy. I taki komentarz na pewno każdy by zrozumiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przecież lekarz to tez człowiek i tak jak kazdy ma problemy , no nie ? :lol: "

 

Filomatko i inez3 chyba więc jasno się wyraziłam ? :D

 

Ja nie napisałam o nim , ze to zły lekarz bo jest wręcz przeciwnie tylko , ze czasami jest tak , ze gdy mamy nierozwiązane problemy i nic z tym nie robimy to moze się to niezbyt dobrze skończyć dla pacjenta.

Ja się u niego nie leczyłam i nie leczę i wogóle nie jestem pacjentką placówki na Dolnej 42 ! Znam go od innej strony :lol: Opinia o Centrum Psychoterapii nie wypłyneła z moich doswiadczeń a z perypetii moich koleżanek i kolegów będących tam na stażu :lol:

 

Bethi nie mieszam się w emocjach !

Co jest wg.Ciebie fałszywe bo niezabardzo to rozumiem ?

To , ze wg. mnie pan dr jest nawet fajnym facetem , ale przy okazji niestety megapozerem ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ESTER, wiesz, rozni tam ludzie pracuja, mialam na terapii np. taka psychiatre, ktora usypiala w trakcie sesji, wiec bylo to strasznie dziwne... ale suma sumarum, mi tam pomogli, nie zrobili mi nic zlego... owsiejczuk, mily facet, chodze do niego po recepte (tak jak mowie), bo terapie skonczylam juz daaaawno temu (niestety tam tylko grupowo jest), ale to wlasnie dzieki niej spojrzalam na problem z innej strony... poznalam fajnych ludzi w grupie... a co ci terapeuci i psychiatrzy robia po godzinach to juz nie moja sprawa... zgodze sie z tym, ze powinni uwazac, bo mozna zrobic metlik w glowie pacjentowi, ale ja sie z taka sytuacja tam nie spotkalam... ja moge polecic to miejsce, ty nie... i tyle :smile: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A inez3 bo Ty odbywałaś tam terapię jak jeszcze to Centrum Psychoterapii było na ul.Sobieskiego 112 ? Moze jeszcze jak kierownikiem kliniki był Grabowski ? Bo wtedy to moze to wszystko inaczej wyglądało niż teraz..... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3 to nie wiem bo mi się wydawało , ze dr Bryła to był ordynatorem chyba tego oddziału a moze tej całej placówki ,no nie wiem bo to osobno jest klinika nerwic i oddział.Dzisiaj to on zarządza tą całą placówką a kierownikiem klinki nerwic jest dr Owsiejczuk a kiedyś był dr Grabowski

 

---- EDIT ----

 

Ester ,twoje opininie sa niemsaczne i w taki sam w sposob sa wyrazane [infantylny] za plecami lekarzy.Kiedys musis sie pozbyc tej hipokryzji i pozerstwa.

 

Gavril weż się..... jaka hipokryzja,jakie pozerstwo ? :shock::lol:

Co jest wg.Ciebie pozerstwem w moim wydaniu, co?

A tak wogóle to co Ty tak bronisz tych panów doktorów ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ESTER - naprawdę cofnij się w temacie o stronę, dwie i przeczytaj patrząc obiektywnie na swoje wypowiedzi - to się dowiesz o co tu wszystkim chodzi.

 

Tak od razu uprzedzę, że możesz mi z góry powiedzieć, że podpuszczalski jestem.

 

PS. A tak poważnie to zgrywasz się teraz czy naprawdę nie wiesz co Gavril i Bethi mają na myśli?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest fałszywe :?: Twoje postępowanie. Sama jesteś jak chorągiewka na wietrze, która strasznie trzepocze na wszystkie strony. Niemożliwością jest przecież stwierdzanie 'tak' i 'nie' zarazem z rżnięciem głupa, że nie wie się o co lata :evil:ESTER, tutaj nie musisz grać, pozować ani udawać - będziemy Cię lubić taką jaką jesteś anie Twoje pozy. Raczej nikt się na nie nie nabierze. Pomyśl o tym, bo Twoje doświadczenie i wiedzą są cenne, tylko się mijają z celem. A szkoda.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ESTER - naprawdę cofnij się w temacie o stronę, dwie i przeczytaj patrząc obiektywnie na swoje wypowiedzi - to się dowiesz o co tu wszystkim chodzi.

 

Tak od razu uprzedzę, że możesz mi z góry powiedzieć, że podpuszczalski jestem.

 

PS. A tak poważnie to zgrywasz się teraz czy naprawdę nie wiesz co Gavril i Bethi mają na myśli?

 

Pozdrawiam

 

 

Nie , naprawde nie wiem o co Wam chodzi ! Ja nie przybieram żadnych póz.Cały czas twierdze , ze terapia na Dolnej 42 jest beznadziejna ,wszyscy moi znajomi tak twierdza przynajmniej a co do pana dr to w dalszym ciągu twierdze , ze to dobry lekarz , fajny facet , ale jak większość specjalistów z tej placówki ma spore problemy sam ze sobą więc poprostu ostrzegam i tyle ! Nie wiem co w tym fałszywego, jakie w tym pozerstwo ? Ludzie zastanówcie się...... :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy to znaczy gavril i Ty tak? :lol:

 

NO TO TAK WłASNIE ZROBIłAM ,TAK JAK INNI NA TYM FORUM DOINFORMOWAłAM WAS , ZE CENTRUM PSYCHOTERAPII NA DOLNEJ 42 TO NAJGORSZA PLACóWKA W WARSZAWIE ZE WZGLęDU NA PERSONEL :!: To wszystko , naprawdę.... nie ma w tym żadnych emocji :!: To raczej Wy sami te swoje emocje tutaj do tego podłączacie.To Wy macie jakis problem z tym. Nie wiem czy wynika on z tego , ze czujecie jakąś odrębność czy może macie poczucie izolacji, nie wiem.Myśle , ze zbyt dużo sobie sami dopowiedzieliscie , to iż mam poczucie wyjątkowości tylko z powodu tego w jakim środowisku się obracam itd.Jest to błędne przekonanie gdyż wcale nie czuję się z tego powodu wyróżniona czy lepsza itd.Ja nie stoje po żadnej stronie.Wchodze na to forum z różnych powodów, to prawda , ale min.też dlatego , że mam problemy podobne do waszych i to wszystko.Zauważcie też , ze To Wy tworzycie jakieś podziały a nie ja, dla mnie one poprostu nie istnieją, ja ich nie zauważam.... stąd ta swoboda w moich postach :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy - znaczy wszyscy którzy się wypowiedzieli. Cofnij się w postach to zauważysz ile osób się wypowiedziało. Spójrz też w inne tematy.

 

ESTER - jedną z właściwości zaburzeń jest to, że może Ci się wydawać, że z Tobą wszystko jest ok - a wszyscy wkoło Cię nie rozumieją i nie wiadomo co sobie wymyślają.

 

Co do wyjątkowości - wiele osób obraca się w znacznie bardziej wyjątkowych środowiskach i jakoś tak bardzo tym nie epatują.

 

Ze swobody w postach to ja się tylko cieszę. Dobrze, że nie udajesz nikogo innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×