Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam :)


Foesk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na tym forum. Postanowielem sie zarejestrowac na tym serwisie. Moze chociasz w jakims stopniu zrozumie swoja nerwice. Aktualnie chodze na psychoterapie wczoraj jeszcze bylem u lekarza psychiatry i dostalem leki o nazwie Citabax. Jak na razie staram sie nie myslec o nerwicy.Probuje zyc normalnie ale czasami nie mam po prostu juz sily,zobaczymy czy leki zlagodza moje objawy. :cry:

 

 

Pozdrawiam wszystkich :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czuje sie zle juz od dluzszego czasu. Zaczele sie dosc lagodnie drzenie rak. Z czasem objawy sie nasilaly zaczelem miewac leki przed ludzmi ciezko mi bylo nawizywac nowe znajomosci zaraz caly latalem. Pozniej zaczelem wmawiac sobie rozne choroby sercowe(zawal) trzy razy po mnie karetka przyjezdzala i za kazdym razem mi mowili ze to nerwica i nie potrzebnie sie nakrecam. Mialem juz chyba wszystkie mozliwe badania robione zwiazane z sercem,wszystko wychodzilo ok ale ja dalej sobie wmawialem ze cos jest nie tak. Aktualnie staram sie nie myslec o tym ale ciezko. Bylem ostatnio u psychiatry i dostalem lek o nazwie CITABAX jak na razie jest dobrze przynajmniej sie nie nakrecam jak zawsze to robilem.Zobaczymy jak lek zacznie dzialac w pelni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro te wszystkie badania nie stwierdziły żadnej dolegliwości fizycznej, to te wszystkie objawy somatyczne są wywołane nerwicą. Nerwicę też można wyleczyć ale nie samymi lekami. Leki jedynie osłabiają objawy somatyczne, lecz jeśli problem tkwi głębiej [a na pewno tkwi] to potrzebna jest także terapia. Znalezienie i zrozumienie przyczyny problemu to ogromny krok w leczeniu nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×