Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam serdecznie.


ZREZYGNOWANA

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie nie wiem od czego zacząć... Właśnie walczę z atakiem paniki, muszę się czymś zająć odwiedzeniem myśli. Dobrze jest wiedzieć, że nie jestem sama z tym paskudztwem, a jednocześnie przykro mi bardzo, że chorujemy. Mam zaburzenia lękowe z napadami lęku panicznego (nerwica lękowa) F41 od 5 lat. Jakiś czas temu wierzyłam jeszcze, że mogę byc zdrowa, lekarze, terapeuci mówili, ze da się to wyleczyć, ale juz wątpię. Obsesyjnie boję się śmierci. Mam nadzieję, że znajdę tu wsparcie i rady jak sobie radzić, by żyć, a zyc pragnę jak niczego bardziej na świecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj "ZREZYGNOWANA" pisze do Ciebie zywy przykład że sie da tylko naprawde to trudne każdy z nas jest inna osobą wiec nie bede Ci truł że musisz postępować tak a nie inaczej bo to mija się z celem poza tym nie jestem Lekarzem .Powiem tyle postaw sobie cel w życiu że musisz sie tej dziwk.... pozbyć i za wszelką cenę i wszystkimi środkami dążyć do tego :!:

NIGDY ALE TO PRZENIGDY NIE WOLNO SOBIE POZWOLIC NA FUNFLOWANIE SIE Z TYM ŚCIERWEM :!::!::!:

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro lekarze mówili że sie da no i ty sama z siebie masz jeszcze te nadzieje i chęć w sobie to duzo wierz mi. Są ludzie którzy nawet tego juz nie maja i rezygnacja owładnęła ich całkowicie.

Na pewno masz chwile zwątpienia ale zobaczysz że wszystko sie ułozy.

Pisz na tym forum często, jak najczęściej, jak tylko najdzie cię smutek. To naprawdę niewiele a jak pomaga..

 

Napisz co cie gryzie skąd to sie wzięło a my już się z tym rozprawimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×