Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


maps

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, postanowiłam się zalogować na forum żeby poczuć że nie jestem sama, że nie jestem trendowata, i nie jestem nienormalna,

Długo bardzo długo zbierałam sie na odwagę żeby pójść do psychologa jestem po wizycie, we wtorek mam wizytą u psychiatry gdzie mam dostać leki od następnej soboty zaczynam psychoterapie z panią psycholog .

 

Jak się zbiore napisze co mnie trapi , z jednej strony wiem ze jest ze mna źle a z drugie cos ciągle mi mówi że przesadzam i histeryzuje nie wiem czy to jakaś reakcja obronna mojej psychiki przed wyleczeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zaczniesz brac tabletki to po okolo tygodniu do gora 2 zobaczysz roznice, i bedziesz mogla funkcjonowac jak wczesniej. Tylko musisz wiedziec ze to tylko tabletki dadza Ci "ta sile". Lęki zawsze ebda wracac po odstawieniu tabletek. Tylko tyle moge Ci doradzic, ja bralam, przestalam i znowu dzis wrocilam do nich, bo wszystko powrocilo. Mozna to zwalczyc tylko samemu, pozytywnym mysleniem. Pozdrawiam, bedzie dobrze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj maps! kazdy z nerwicowcow tak czasem mysli, ze histeryzuje i przesadza... tez tak mialam :). co do lekow, one hamuja objawy, to prawda, ale nie oznacza to, ze po skonczonej terapii lekowej wszystko wroci! jestem po nawrocie i wcale tak nie uwazam... najwazniejsza jest w tym wszystkim terapia, a poniewaz taka zaczynasz wszystko sie moze zmienic. pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×