Skocz do zawartości
Nerwica.com

usuńcie mnie z forum


nieboszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

nieboszczyk takie usuwanie moim zdaniem nie ma za bardzo sensu ponieważ to jest tak ze każdy może mieć chwilkę zwątpienia i w jeden dzień mieć takie myśli a w drugi już inne i będzie się rejestrował na nowo "jeżeli tak już Ci na tym zależy to usuń wszystkie dane w profilu i porzuć konto administrator nie będzie miał dodatkowej roboty "

 

i dołącze sie do pytania z postu powyżej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boje sie kłopotów jakie mogą mnie spotkać ze strony innych(wyśmiania,pobicia,kradzieży,wysłania czegoś nietypowego w paczce pod mój adres,lub fałszywych oskarżeń).boje sie też odrzucenia więc z góry rezygnuję i uważam że mój login jest tu niepotrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w jaki sposób? Jedyną rzeczą jaką tutaj zostawiasz jest adres IP, do którego dostęp mają tylko Administratorzy forum to raz. A żeby ktokolwiek mógł znać lokalizację adresu IP (tzn. ulicę itd), to musi być nakaz sądowy lub policyjny wysłany do providera internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic. ja napewno nie zarejestruje sie na nowo.kiedy decyduje sie odejść to odchodze na zawsze i nigdy nie wracam.niewiem dlaczego niemoge znalezc mojego profilu,usunąć danych i porzucic tego konta.po drugie to nic nowego że inni mnie wyrzucają więc chce usunąć sie dobrowolnie.niechce słuszeć obelg pod moim adresem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"nieboszczyk" stąd nikt Cie nie wyrzuca :) i też nie zauważyłem żeby ktoś obrzucał cie obelgami ! a co do tego "namierzenia cię" to "eligojot" przedstawił ci w jaki jedynie sposób jest to możliwe ! tak .że spokojnie nie obawiaj się takich bzdur ludzie są tutaj żeby sobie pomagać :) a nie obrzucać się obelgami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak cos odpisujesz, czyli jezeli wykarzesz troszke cierpliwosci to malymi kroczkami zacznie sie poprawiac.

Co do nieodpisywania na Twoje posty, to obiecuje ze zawse cos odpisze, w koncu nie bez powodu zarzuca mi sie ze zawsze mam na akzdy temat mam swoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, no faktycznie usunięcie konta nie wchodzi w grę - jeśli chcesz usunąć swoje dane skorzystaj z panela użytkownika i po prostu nie loguj się na forum. Jestem pewna, że nic z wymienionych przez Ciebie rzeczy Cię nie spotka na tym forum. Nie uciekaj - bo to tak jakbyś się poddawał. Daj sobie szansę. Na forum jest mnóstwo tematów - na pewno masz wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia na wiele tematów - dla Nas to ważne, że druga osoba dzieli się z Nami doświadczeniami bo często mamy podobne. Wspólnie uczymy się radzić sobie w wielu sytuacjach - jesteś jednym z Nas i z pewnością spotkasz tutaj zrozumienie. No w każdym razie - pomyśl o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nieboszczyku. Ja tez jestem stusunkowo świeżą osobą tutaj i żebyś mnie zobaczył na samym początku.. mówiłam tak jak ty ospale i bez życia a teraz popatrz nawijam jak katarynka. Jeśli coś cię boli wyrzuć to z siebie nie bój się. Nikt cię tutaj nie oceni.. bo wszyscy tutaj jesteśmy TACY SAMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spadająca gwiazda nawijasz jak katarynka bo żyjesz w poczuciu bezpieczeństwa,napewno masz dobre układy w rodzinie i z innymi ludzmi,nie mieszkasz samotnie,zyjesz w w miare komfortowych warunkach,możesz normalnie jeść,spokojnie sie wyspać,potrafisz cieszyć sie z tego co sie dzieje,zawsze masz kogoś na kogo możesz liczyć i nie musisz chować sie przed społeczeństwem.tylko pozazdrościc takiego spokoju.ale nie każdy może mieć spokójl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spadająca gwiazda nawijasz jak katarynka bo żyjesz w poczuciu bezpieczeństwa,napewno masz dobre układy w rodzinie i z innymi ludzmi,nie mieszkasz samotnie,zyjesz w w miare komfortowych warunkach,możesz normalnie jeść,spokojnie sie wyspać,potrafisz cieszyć sie z tego co sie dzieje,zawsze masz kogoś na kogo możesz liczyć i nie musisz chować sie przed społeczeństwem.tylko pozazdrościc takiego spokoju.ale nie każdy może mieć spokójl.

Otóż to! Wreszcie jakaś mądra wypowiedź! Swoją drogą nieboszczycy chyba mają spokój? :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gabriel poczytaj może więcej postów użytkownika "Spadająca Gwiazda" a później oceniaj !

 

PS. Widze że Ty chyba lubisz dogryzać użytkownikom już któryś post w którym oceniasz i wnosisz toksyczną atmosferę :D:D:D

 

 

Nieboszczyk a teraz to ja juz naprawdę nie rozumie w pierwszych postach jesteś załamany i wszystkiego się boisz i skarżysz się że nikt Ci nie odpisuje a teraz zacząłeś sam atakować ludzi którzy chcą z Tobą rozmawiać :!: i Ci odpisują czy aby to nie była manipulacja w celu zwrócenie na siebie uwagi ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spadająca gwiazda nawijasz jak katarynka bo żyjesz w poczuciu bezpieczeństwa,napewno masz dobre układy w rodzinie i z innymi ludzmi,nie mieszkasz samotnie,zyjesz w w miare komfortowych warunkach,możesz normalnie jeść,spokojnie sie wyspać,potrafisz cieszyć sie z tego co sie dzieje,zawsze masz kogoś na kogo możesz liczyć i nie musisz chować sie przed społeczeństwem.tylko pozazdrościc takiego spokoju.ale nie każdy może mieć spokójl.

Taa my w ogóle wszyscy tu mamy super ekstra życie i w ogóle pisujemy tu z nudów i z czystej chęci podrażnienia tych co mają gorzej.............

 

Btw jak w ogóle można tak oceniać ludzi nei znając ich?

Może już czas zdać sobie sprawę, nieboszczyk, że są ludzie którzy mają gorzej od ciebie - ozywićie ani to nie leczy ani nie poprawia humoru ale daje do zastanowienia.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic.Po pierwsze nikogo tu nie atakuje.po drugie jestem daleki od zwracania na siebie uwagi bo niemam nato enargii i jestem nato za stary.nie jestem tu poto żeby być w centrum uwagi.

Masz dwa wyjścia:

1. piszesz do nas, my odpisujemy, rozmawiamy, wspieramy się na wzajem i jest ok.

2. nie piszesz na forum i nikt z nas się tobą od tego momentu nie interesuje.

To zależy tylko od ciebie, nie od innych użytkowników czy nawet administracji, dalsza dyskusja na ten temat jest jałowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera:/ ma pytanie nie do tematu?? ile trzeba mieć ostrzeżeń żeby dostać bana?? takiego na stałe?? ;>

 

nieboszczyk, nikt nie ma takiego kolorowego życia jakby się chciało mieć... linka dobrze napisała... moze i jesteś w strasznej sytuacji ale niektórzy mają gorzej, i się nad sobą nie użalają... wiec tu nie trzeba myśleć kto ma gorzej a kto lepiej, tylko dążyć do jakiejkolwiek poprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spadająca gwiazda nawijasz jak katarynka bo żyjesz w poczuciu bezpieczeństwa,napewno masz dobre układy w rodzinie i z innymi ludzmi,nie mieszkasz samotnie,zyjesz w w miare komfortowych warunkach,możesz normalnie jeść,spokojnie sie wyspać,potrafisz cieszyć sie z tego co sie dzieje,zawsze masz kogoś na kogo możesz liczyć i nie musisz chować sie przed społeczeństwem.tylko pozazdrościc takiego spokoju.ale nie każdy może mieć spokójl.

 

tak? moja mama się mnie wyrzekła, od najbliższych mi ludzi usłyszałam takie rzeczy że próbowałam popełnić samobójstwo. Moje całe życie to życie w cieniu innych, lepszych do których jestem cały czas porównywalna. Jak to nazywają "pasożyt jestem i kula u nogi" :)

Nie śpię normalnie od wielu wielu miesięcy, najwyżej 5 godzin dziennie z przerwami.

Rodzina ma mnie za najgorsze dno, leczę się u psychologa i zapisałam się do psychiatry.

Mam nadzieje że nigdy.. przenigdy nie wróci do mnie te uczucie rozpaczy, samotności i poczucie beznadziejności jak wtedy..

 

Uważasz że gdybym była szczęśliwa radosna i spokojna to byłabym tutaj? szkoda że tak mało mnie znasz..

 

Ale nie mam do ciebie żalu za twe słowa, nie wiesz bo i skąd mógłbyś.. :)

Trzymaj się i nie poddawaj.

 

A wam kochani dziękuję za ciepłe słowa :**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×