Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czesc wszystkim!


dimou

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim. Mam na imie Kamil. Mam 22 lata ale puki co nie wazne skad jestem itd, etc.

Mam nadzieje ze poznam tutaj osoby, ktore w wiekszym stopniu rozumieja innych, nie koniecznie mnie:) :smile:

Jestem singlem, samotny i tak jakby szukam kogos, ale nie do konca - tu mysle tkwi caly moj problem, taki korzen calego drzewa wszystkich innych problemow. Glowny rdzen powodujacy nie takie reakcje jakie powinny byc na otoczenie i warunki w jakich aktualnie sie znajduje lub znajdowalem i znajdowac bede.:?

Moze na razie tyle. Ciesze sie ze dolaczylem do tego forum. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za powitanko. Za chwile napisze posta w dziale "Depresja", juz zbieralem sie zeby opisac wzystko od poczatku, ale postawnowilem zrezygnowac poniewaz post byl tak dlugi ze nikt nie mial by czasu go przeczytac a opisywal zaledwie 0,3% moich problemow... bezsensu. chocbym nie wiem jak skrucil oopisywanie zawsze bedzie tego za duzo. Opisze tam prosty jeden problem... zapraszam do komentowania.

 

Opisujac jeden problem mozna wywnioskowac juz kolejnych kilka, ktore sa wywolane conajmniej tuzinem wczesniejszych, kolejnych po tamtych jeszcze wczesniejszych...

 

Zaczne od jednego. Niech bedzie on symbolicznym szczytem gory lodowej... czy jakiejs tam innej, wybranej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×