Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak komentaża:/


gabriel

Rekomendowane odpowiedzi

Książę z bajki po prostu. Zadzwoń do Doroty Rabczewskiej może się zgodzi. W sumie ma szmal, sławę, urodę(chociaż z twoimi wymaganiami) i podobno wysokie IQ. Więc chyba idealna kandydatka. Do tego twoja śliczna podobizna znajdzie się w kolorowych czasopismach. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, książę na rumaku się zjawił i zaraz będziesz wychłostany.

Myślisz, że to śmieszne? Są tacy którzy muszą swój pierwszy raz zaliczać u prostytutki i są tacy, którzy mogą przebierać. Co w tym dziwnego? Ot życie.

 

Co do wagi problemu, to akurat dla mnie jest to problem. Jak nie masz nic do powiedzenia, to lepiej zamilczeć. Ja też jak czytam niektóre posty, to mi czasem szczęka opada, że można z czegoś takiego zrobić problem. Albo nie odpowiadam wogóle, albo próbuję się wczuć w położenie tejże osoby i spróbować doradzić a nie wyśmiewać.

 

Ale Ty najwyraźniej nie masz w sobie za grosz empatii, co zresztą nieraz udowodniłeś na tym forum.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empatia to moje drugie imię. Wcale nie zaprzeczam, ze to może być problem jednak drastycznie maleje przy kłopotach innych choćby na tym forum. Mimo wszystko powodzenia w znajdywaniu

kobiecego ideału.

 

---- EDIT ----

 

Wydaje mi się że wszyscy tutaj odczuwamy empatię, to raczej typowe do zaburzeń depresyjno lękowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empatia to moje drugie imię.

Ty tak na poważnie czy żeś do końca rozum postradał w tej psychozie?

 

Nie chcę się wgłębiać w twoje problemy i powody dla ktorych jestes na forum ,ale z tego co czytam, z twoich watpliwych wartoscią rad i wynużeń, to jesteś osobą albo niezwykle wyrachowaną albo toksyczną i próbujesz te swoje toksyny zamiast do jakiegos szamba to wylewać tu. Jeżeli wśród tych powodów jest przypadkiem jakaś fobia społeczna albo inne zaburzenie aspołeczne, to się wogołe nie dziwię, bo nigdy nie chciałbym mieć w swoim otoczeniu człowieka takiego jak ty, z takimi poglądami i przemyśleniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no, nie kłóćcie się! To moja wina bo ja zaczęłam głupio pisać już zresztą przeprosiłam. eligojot masz prawo być zły, bo wiem jak boli brak zrozumienia, ale gabriel tylko wraził swoją opinię na ten temat to chyba nie jest zabronione, wiec dajcie se siana! Ja z nudów siedzę już prawie cały dzień na tym głupim forum i mam coraz większego doła!! spadam papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Książę, narcyzm i żółć się wylewa z twoich wypowiedzi i choć może i masz facjatę leonarda dicaprio to przy twoim charakterze wcale się nie dziwię, że żadna wartościowa kobieta nie chce wikłać się z tobą w jakiś poważniejszy związek. Trochę dystansu do siebie kolego bo możesz się tragicznie zadławić.

 

---- EDIT ----

 

I jeszcze raz powodzenia w szukaniu idealnej wybranki bo jak widać na nią w pełni zasługujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×