Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kochani


Gigusia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie jestem tu nowa i bardzo chciałabym żebyście przyjeli mnie do swego grona .Moja choroba czyli (nerwica lękowa) przyszła do mnie niedawno bo ok 3 m-cy temu ale wywróciła moje życie do góry nogami,tak jak każdemu z was :-| pozdrawiam was cieplutko a później napisze moją historię do zobaczenia :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Gigusia.

Nie musimy Cię przyjmować, to "grono" jest dla wszystkich szeroko otwarte.

Pisz śmiało, wszyscy dostaliśmy po dupie, więc każdy Cię zrozumie.

 

Z tego da się wyjść, od tego jesteśmy, żeby było łatwiej.

A póki co, miłego popołudnia:)

 

P.S. Jestem tu kilka dni, a się rządzę:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigusia, na pewno warto spróbować - dla mnie np. ten rodzaj terapii był najskuteczniejszy jednak to, co jednym pomaga innym wcale nie musi. Jak się nie przekonasz - nie dowiesz się tego. Napisz, jak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przepraszam że nie pisałam ale zupełnie brakowało mi czasu ;)) ale jestem Bethi nie jest łatwo żadne cuda się nie dzieją ale ja tam jestem 7 dzień chociaż dobrze się w tej grupie czuję a na pocieszenie powiem że psychiatra powiedziała że widzi dużą szansę dla mnie wyjścia z nerwicy bez leków a to już jest coś bo do tej pory gdzie nie poszłam to tylko słyszałam zwiększyć dawkę leku (rexetin) którego wcale nie brałam pozdrawiam i dzięki za troskę i zainteresowanie :D

 

---- EDIT ----

 

Cześć wszystkim jak wam mija dzisiejszy dzień mam pytanko do kogoś kto cierpi na nerwicę lękową z lękiem napadowym jak sobie radzi z napadami lęku może ma jakąs fajną i skuteczną technikę i zechciałby się nią podzielić czekam na odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie, że masz takie pozytywne nastawienie do terapii :P A co do technik - mi np. pomagała świadomość, że to co się dzieje w czasie ataku to tylko mechanizm, że nic mi tak naprawdę nie grozi a lęk jest nieuzasadniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć kurdę dzisiaj na terapi dopadło mnie to cholerstwo już chciałam uciec do domu ale psychiatra kazała mi zostać i zostałam wmawiając sobie że zaraz przejdzie że to tylko (lęk) faktycznie przeszło ale ja się bardzo boję jutra pomocyyyyyyyyyyyy

 

---- EDIT ----

 

Dzięki za mase odpowiedzi :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×