Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam poniewczasie, jest ile osób jest spoza polski i skąd?


Gość realista

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekawy czy jeśli żyjecie w innym kraju, to jaki macie dostęp do lekarza, recept, itd. Czy musicie kombinować z lekarzem w polski i brać leki na zapas, jak sobie radzicie w sytuacji, gdy trzeba zminić lek?

A może się poznamy realu? Ja żyję w UK, rejon nieistotny, jeśli nie ma tu nikogo stąd. W razie czego walcie na priva, chętnie popiszę z kimś z Anglii i nie tylko.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę dużo, dużo zdrowia, coraz lepszego samopoczucia i po prostu byście byli szczęśliwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej . chetnie pogadam ale nie umiem wysyłac wiadomości na priva:) jestem ze slaska ale znam realia irl i gb bo sama tam kiedys pracowałam i czesto wyjezdzam.moge ew. podac nr gg.pozdr

 

---- EDIT ----

 

czesc. chetnie pogadam ale nie umiem wysyłac wiadomosci na priva:)jestem ze slaska ale znam realiza gr i irl bo tez tam kiedys pracowałam. moge ew. pogac nr gg. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej . chetnie pogadam ale nie umiem wysyłac wiadomości na priva:) jestem ze slaska ale znam realia irl i gb bo sama tam kiedys pracowałam i czesto wyjezdzam.moge ew. podac nr gg.pozdr

 

---- EDIT ----

 

czesc. chetnie pogadam ale nie umiem wysyłac wiadomosci na priva:)jestem ze slaska ale znam realiza gr i irl bo tez tam kiedys pracowałam. moge ew. pogac nr gg. pozdrawiam

 

 

Betty, naciśnij PW koło w moim polu, wtedy wpiszesz wiadomość i mi wyślesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,ja sie lecze w UK,biore psychotropy i chodze do psycholozki,jestem bardzo zadowolona.Uwazam ze mozna sie leczyc w Anglii i wyleczyc tylko trzeba trafic na odpowiednich lekarzy,chyba jak wszedzie :smile: Jesli macie jakies pytania to piscie smialo postaram sie pomoc,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również korzystam z służby zdrowia w UK i jestem bardzo zadowolony. Nie jest idealnie, ale bije to na głowę to z czym miałem do czynienia w Polsce. No i nie płaci się za leki, tylko za recepty, więc nie ma niespodzianek, że w aptece ktoś nam poda rachunek, który zwali nas z nóg. Pozdrawiam!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×