Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwicowe randki?


tezetwu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Wpadłem na taki pomysł aby założyć temat, jeśli się przyjmnie to może być to ten temat. Mianowicie dla osób samotnych z tego forum, albo nie mających z kim pogadać o swojej chorobie... Mogło by to wyglądać np tak że piszecie tutaj odpowiedzi następującej treści:

 

"Witam, mam na imię Piotrek mam 24 lata, singiel, chętnie poznam dziewczynę w wieku 20-25 lat z woj. śląskiego, jeśli jakaś dziewczyna miała by ochotę popisać o nerwicy i nie tylko zapraszam na pw, w celu wymiany gg". Nie koniecznie takie posty mają służyć temu by poznać drugą połówkę, ale np poznaniu kogoś kto boryka się z podobnymi problemami jak my itp... a jak z takich rozmów wyjdzie coś więcej choćby związek to chyba tylko się cieszyć prawda???

Jeśli podoba wam się pomysł to dopisujcie się koledzy i koleżanki :)....

 

ps. mój przykładowy tekst jest prawdziwy i aktualny, więc jeśli jakaś dziewczyna chciała by poklikać zapraszam na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz na poważnie: Nie wiem czy dobrym pomysłem jest poznawanie w celach matrymonialnych (stały związek) osoby, która tez choruje na nerwicę/depresję. Tak samo jak dyskusyjnym pomysłem jest związek z osobą poznaną podczas pobytu w szpitalu psychiatrycznym. Jedno musi być przytomniejsze w tej psychozie. To tylko u Coelhiego Weronika zakochuje sie w schizofreniku i jest szczęśliwa.

 

---- EDIT ----

 

Ja przepraszam, ale czemu ocenzurowano słowo z.a.k.o.c.h.u.j.e. ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×