Skocz do zawartości
Nerwica.com

problemy z zasypianiem??


sogamw

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to zawsze ciekawi jak to jest, że śni nam się czasami nie to o czym myślimy wieczorem a coś zupełnie nie wiadomo skąd.

 

Ja bym chciał by mi się śniły same przyjemne rzeczy. A tu pechowo takie trudne problemy, tematy związane tak jak u jaaa z samymi złymi sprawami z życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gabriel ,myślę że Misiek dobrze mówi. Nie powiedział że to samo przyjdzie tylko że przyjdzie a to różnica ^^

Może ta praca nade mną budzi lęk, czy podołam..

Tylko że zastanawianiu się i wątpieniu że nie podołam to takie kruche..

Brak mi tej pewności że Uda mi się całkowicie zmienić stare nawyki ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie z tym nie zabieraniem problemów do łóżka mam problem, i to ciągłe oskarżanie się o wszystko co dzisiejszego dnia źle zrobiłam.... jeżeli zacznę się ciągle usprawiedliwiać to kiedy odczuję że źle robię ... i tak w kółko już przed chwilą prawie mi się udało uspokoić i znowu coś na bani usiadło... mężczyzna śpi wcześnie rano wstaje...i tak dostał dziś niezła dawkę moich jazd... postaram się położyć i nie myśleć, z tym wieczornym spacerkiem to już chyba za późno :)

 

---- EDIT ----

 

dobrze dziala wieczorny spacer tak sie zrelaksowac nie myslec o niczym potem goraca kompiel i do łóżeczka,a najwazniejsze by do lozka nie brac ze soba zmartwien wiem ze nie jest to latwe i nie stresowac sie gdy sen nie przychodzi wstac pochodzic albo ksiazke poczytac na mnie to dzialalo...pozdrawiam

właśnie z tym nie zabieraniem problemów do łóżka mam problem, i to ciągłe oskarżanie się o wszystko co dzisiejszego dnia źle zrobiłam.... jeżeli zacznę się ciągle usprawiedliwiać to kiedy odczuję że źle robię ... i tak w kółko już przed chwilą prawie mi się udało uspokoić i znowu coś na bani usiadło... mężczyzna śpi wcześnie rano wstaje...i tak dostał dziś niezła dawkę moich jazd... postaram się położyć i nie myśleć, z tym wieczornym spacerkiem to już chyba za późno :)

 

---- EDIT ----

 

dziwne....ja w sumie śpię fatalnie ale rano jestem w dobrej formie wstaje i mogę góry przenosić :smile: ale i tak wolałabym dospać do rana niż przeleżeć patrząc w sufit 8)

fakt sufit, zbrzydł mi strasznie chyba go jutro pomaluję:)

 

---- EDIT ----

 

Pamiętam, że kiedyś dawało radę wsłuchanie się w rytm oddechu osoby która już śpi, oddychanie tak jak ona.... równomiernie spokojnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec sie pochwale od 9 nocy -spie bez prochow:)!!! zasada podstawowa nie ide spac jak mi sie nie chce ,w lozku czekam do 15 min az usne jesli nie chce ide robic cos - np tv ogladam w innym pokoju to wazne

i tak zaczynalam od chodzenia spac o 5 wtedy mi sie dopiero chcialo ,potem zachcialo sie o 4 obecnie chodze o 3-4:) zaznacze mialam silna bezsennosc i poltorej roku leki bralam;)

 

obecnie jestem daleje bez lekow i na dzien i na noc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak sie boisz to znaczy ze zdrowa nie jestes;) nic na sile

ja dopiero jak przestalam sie bac tego ze nie zasne i nie bede spac odzyskalam swoj sen naturalny;) polotra roku...

 

nie mozesz sie bac tego ze zawalis znoc albo nei zasniesz bo wtedy zawsze si elyknie tabsa:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz problem zasypianiem moja rada odliczaj od 100 do 1

 

A ile razy? ;)

 

Sorry, że nieco ironicznie, ale....

 

 

Mi pomaga np. oglądanie TV, szczególnie długich filmów.. a kładę się spać jak poczuje, że senność bierze :)

 

Lariana - to ja cierpliwszy jestem... 1000 to jeszcze nie tak dużo. Tylko jeszcze to się w jakąś nerwicę natręctw przerodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestnik, dokładnie.

U mnie myślenie przed snem i czekanie tak na sen często się rodziło w różne dziwne myśli. Miałam wrażenie że coś mi zagraża że mam gdzieś iść czy ktoś ma przyjść zaraz ,a rożne takie schizy..

Teraz czytam książkę przed snem ,nie mogę inaczej nie położyć się spać.

Jakby istniał lek na zasypianie i wstawanie od razu *marzyciel* ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty linka co masz dumnie taki zdjęci do kosza a nie na forum czy padło ci juz na muz...........................

 

przetłumacz na polski bo nie rozumiem i chyba mało kto zrozumie bo zdanie jest niegramatycznie napisane i bez liter

 

dziewczyny jak macie jakieś do siebie zastrzeżenia to zapraszam na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danuta2543, nie wiem o co ci chodzi, po pierwsze grzecznie się zapytałam, po drugie radzę najpierw nauczyć się pisać ortograficznie, nie mówiąc już o składni, może gdybyś też używała znaków interpunkcyjnych to zrozumiałabym czemu się na mnie rzucasz......bo jak dotąd to się strasznie pienisz bez jakiegokolwiek powodu.

A komentarze co do do mojego awatara (ps. chodząca inteligencjo tak się nazywa to coś co ty określiłaś "zdjęci") to możesz sobie komentować u swoich znajomych (jeśli takowych posiadasz) na Naszej Klasie a nie tu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty linka co masz dumnie taki zdjęci do kosza a nie na forum czy padło ci juz na muz...........................

Nieładnie danuta :evil: Pisz w języku polskim bo te gryzmoły nijak nie można zrozumieć. I emocje trzymaj na wodzy bo okropny nerwusek z ciebie.

 

Apropos liczenia baranów przed snem to można je sobie ... no wiesz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sobie pokomentował avatar. :) Mi się bardzo podoba! :) Natomiast ten poprzedni jakoś mniej :)

 

danuta2543, IMO ani nie odpowiedziałaś na pytanie ani nie powiedziałaś nic z czego można wywnioskować coś więcej, niż to że chcesz obrazić Linkę - to bardzo mi się nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×