Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam, poszukuję pomocy


marysiakasia

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich forumowiczów,

trafiłam tutaj szukając informacji na temat nerwicy natręctw na którą chyba cierpię, a w każdym razie moje natręctwa i rytuały są coraz bardziej męczące, nie panuję nad nimi i doszłam do wniosku że nie poradze sobie sama, myślę o psychoterapii ale nie wiem do kogo pójść, mieszkam w okolicach Kalisza, czy możecie kogoś polecić?????

bardzo proszę.........

 

 

 

nie wiem czy coś źle robię ale kiedy wysyłam prywatną wiadomość najpierw jest napisane że 'wiadomość została pomyślnie wysłana' a potem ta wiadomość jest w 'do wysłania' a nie w 'wysłane'........co źle robię?? ;)

 

 

 

pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć marysiakasia, miło Cię poznać. Dobrze, że jesteś świadoma tego, co się z Tobą dzieje i od razu szukasz pomocy - im szybciej zaczniesz leczenie tym szybciej sobie z problemem poradzisz. Dlatego psychoterapia/specjalista to świetny pomysł - w subforum Oferty na pewno znajdziesz coś n/t leczenia w Twoich okolicach. Zajrzyj tam.

 

Co do problemów technicznych - Twoja wiadomość zniknie z katalogu Do wysłania w momencie, gdy osoba, do której pisałaś pojawi się na forum i odczyta wiadomość. Do tej pory będzie przechowywana w tym katalogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×