Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Misiek

Rozmowa z sobą...

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mówicie do siebie ?? Bo ja czasem mówie do siebie w myślach, albo sobie coś tłumacze... :smile: Wy też tak macie ?? Czy ja jestem jakiś inny... ?? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jesteś inny Misiek ;) Ja też bardzo często mówię do Ciebie. I to najczęściej takie zdania, które sie nie nadają do powtórzenia publicznie ;) Ale walczę z tym...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dokładnie tak samo, nawijam do siebie cały czas, w myślach i na głos, czasami takie rzeczy, ktore jak powiedział Duran84, nie nadaja sie do publicznego oznajmienia. Szczerze, bardzo mnie to uspokaja i jak nie mam ochoty rozmawiac z kimkolwiek, albo poprostu sa takie rzeczy o ktorych powinnam wiedziec tylko i wyłacznie ja , analizuje i debatuje sama ze soba, i zawsze to sie konczy tekstem "Olka , ty to naprawde nawiedzona jestes !!! " :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kochany misiu! takich Ufoludków jak ty , jest duuuuuuużo . ja taka jestem . Bardzo często coś sobie tłumaczę i rozmawiam z sobą w myślach...Ale wiesz? wydaje mi się , że to nie jest niepokojące. Tak , więc życzę miłych konwersacji ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki... Uspokoiliście mnie, bo już myslałem że to coś nie tak ze mną i tylko ja tak mam :smile: Ale skoro takich Ufoludków jest więcej to ok... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

słuchajcie ludziska a czy macie takie wrażenie ze cały czas ktoś was obserwuje?? ja oprócz tego ze gadam do siebie, to zawsze czuje się obserwowana, i wszystko robie tak jak ktoś by na to patrzył... to jest strasznie męczące :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile ja razy mówiłam do siebie :roll:

Ale to chyba szczególnie jak coś 'tworzę', skupiam się, nawet nie zwracam na to uwagi.

I wydaje mi się, że 'inna' pod tym względem nie jestem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ba, mi się zdarza nagminnie - ups, czasem nie zdaję sobie sprawy, że coś mi się wymknie ustami :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też się na tym łapię. Ale nie przeszkadza mi to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Mi też nie szczególnie. Nie zastanawiam się, co sobie ludzi pomyślą - ogólnie mam to gdzieś. Nie jestem jednak przekonana, czy takie olewajstwo czy - swobodne podejście jak kto chce [dotyczy to wielu moich dziwactw] jest do końca dobre. Takie podejście zaczynam przenosić na nowe obszary swojego życia - np. podobnie traktuję nasilające się ostatnimi czasy objawami somatycznymi nerwicy - tak se to przynajmniej tłumaczę, np. nowy problem z oddychaniem... ale coś przeczuwam, że w rzeczywistości to omijanie problemu, kolejka niezbędnych do wykonania badań się wydłuża a ja nawet się do lekarza po skierowania nie wybieram... Tłumaczę sobie to - takie mechanizmy choroby i zostawiam samym sobie. Jestem bardzo zmęczona przejmowaniem się - 17 lat choroby sprawia, że zaczynam robić się obojętna :?:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bethi, trzeba walczyć do końca... może dlatego to tak długo trwa, przez to "olewnictwo"...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Mi częściej zdarza się głośno wzdychać typu głośne "EHHH" i czasami gestykulować :D, dlatego musze się pilnować, żeby się nie zamyslać :D

Ha! Poza tym, nie rozmawiam sama ze sobą tylko z kotem 8) Mam się jak wytłumaczyć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi