Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie chcę nikogo straszyć,ale...


aldara.35

Rekomendowane odpowiedzi

Co to ludzie wymyślą, żeby mieś max ilość wyświetleń... Mnie z takich ciekawostek ubawił kiedyś do łez artykuł n/t powodującego raka jelit łącznego spożywania pomidorów i ogórków :lol: kulululu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hurrra,mozecie na mnie liczyc!!! :mrgreen:

 

A tak powaznie,nie uwazam ze ten artykul jest całkowicie pozbawiony sensu.Jest wiele chorob ktore przez lata leczone są jako nerwice a okazuje sie ze przyczyną nie zawsze jest psychika.Jest wiele chorob fizycznych ktore manifestują sie takimi samymi objawami,jak nerwice.Troche jest na ten temat w pozycjach Kępińskiego.

Nie chcę przez to powiedziec ze cierpimy na Parkinsona :D ale tak zupelnie beztrosko nie bagatelizowalabym roznych doniesień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale wiekszosc z nas to osoby bardzo mlode czasami nawet 16 letnie, nie przesadzajmy ze juz bysmy mieli jakies powazne chorobska wszyscy. realnym zagrozeniem moze byc borelioza, zwlaszcza jezeli ktos ma bole miesni i stawow i przebywa w miejscach gdzie sa kleszcze, ale parkinson... sorry ale to juz nikle prawdopodobienstwo bo to choroba starych ludzi (ok, w artykule jest napisane ze coraj mlodsi choruja ale nie az tak nagminnie, to sa wyjatki, poza tym parkinson charakteryzuje sie przede wszystkim triada objawow opisana w artykule m.in drzeniem rak i glowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×