Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Marzenia te dziecięce nie realne ( urodzenie się za granicą czy paramedic [ sam widzę że jak na ulicy coś sie stanie nie daje rady], po mimo, że bardzo mi sie podoba jazda karetką, sprzęt działanie).

 

Z Marzeń Realnych na które pracuje to schudnięcie [8 kg], zdanie examinu z niemiekiego, znalezienie szkoły, dziewczyny. Na to trzeba pracy - aktywności [działania], uporu, konsekwencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciała gdzieś wyjechać, na Mazury, nad Zalew Zegrzyński, gdzieś za granicę, nigdy nie byłam za granicą, brakuje mi tego, podróży, problem jest w tym, że nie mam z kim jechać a sama się boję wyruszać gdzieś dalej, brakuje mi odwagi, wycofuję się z życia a przez to tracę szansę, żeby coś przeżyć w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam plan wyjścia na zumbę z koleżanką. Niby głupia rzecz, ale zważywszy na to, że będzie to pierwsze moje takie wyjście od dawna, to jest to calkiem ciekawa perspektywa. Oczywiście pod warunkiem, że się zmotywuję i nie zrezygnuję...

 

Chodziłam kiedyś na zumbę, bardzo mi się podobało, mnóstwo pozytywnej energii, chociaż męczące cholernie ;)

 

Chcę zrobić pierwszy w życiu tatuaż. Zdać maturę. Nie mieć nawrotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam plan o nazwie "Zero śmiertelników". Moje marzenie? Chciałbym, żeby ludzie przestali się wreszcie rozmnażać. Buahahahaha! Tak...być może tego właśnie pragnąłem aż od tamtego dnia...zniszczenia i utraty wszystkiego. Zniszczenie zawsze kroczy przed tworzeniem, i dla tego celu nawet swoje własne sumienie muszę odłożyć na bok. Jedyna droga, jaka mi pozostała, jest na wprost. A zatem...

 

dvd_01_704x396_divx6xxavi_001357064.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym znów móc uprawiać sport i tańczyć. To moje wielkie marzenie, aczkolwiek niemożliwe do spełnienia ;((

 

dlaczego niemozliwe?

 

moje plany i marzenia- za 5 lat chce

;

-prowadzic psychoterapie

-stworzyc grupe wsparcia pomagac ludziom

-miec fajnego partnera i dzidziusia :smile:

-wrocic do hodowania kotow

-tanczyc, wystepowac w amatorskim teatrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moje marzenia takie niematerialne, to po prostu chcę być szczęśliwa, a pod tym pojęciem kryje się: być zdrową, mieć w końcu drugą połówkę, później założyć rodzinę i mieć dzieci, a także mieć przyjaciół, znajomych.

A marzenia materialne to podróżowanie po świecie oraz posiadanie wystarczających zarobków żeby nie martwić się o przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim celem jest doczekanie się rozwiązania mojej rzadkiej wady wymowy, bo to jest problemem a nie psychika.

Ja w szpitalu wiedziałem że niezależnie od stanu psychicznego będę się tak samo zachowywał. Mogą mi dać kilo xanaxu a ja i tak dostanę ataku paniki gdy mam coś powiedzieć, a to że druga osoba przez wadę cię nie rozumie i cały czas pyta o powtórzenie nie pomaga.

Nie oszukujmy się, w takim stanie można wygrać milion w totka, a i tak myśleć o końcu życia.

Szkoda że na studiach nie uczą myślenia. Bym już dawno dostał plakietkę fobii społecznej z depresją.

 

Ale stan po odstawieniu Olanzy był fajny, szkoda że wracam do tych samych problemów które mam od zawsze xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×