Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

prawko.

po prostu muszę.

najlepiej jeszcze przed wakacjami.

Chcesz je robić w czasie szkoły? Ja idę po maturze :zonk: Boję się jak cholera, nie nadaję się do takich rzeczy jak prowadzenie samochodu.

Egzamin z prawka brzmi straszniej niż wygląda jak się przestudiuje przepisy i ,,wyczuje samochód" to już duża podstawa do sukcesu :). No i nerwy na wodzy. Aha i jeszcze jedna wskazówka jeśli masz jakieś wątpliwości co do znaków i manewrów nie bój się swojej interpretacji bo może się okazać że egzaminator wpuścił Cię w maliny tak jak mnie kiedy kazał jechać prosto na znaku białe koło z czerwoną obwódką (zakaz jazdy w obu kierunkach) . jeśli się go nie przekroczy jak zrobiłem tak i zawróciłem facet nie miał pretensji i jak powiedziałem o co kaman to pogratulował czujności. Nie ma co się bać tego ja mam od 4 lat i w samochodzie czuję się jak w domu:)

chciałabym zrobić teraz, ale się cykam. I egzaminów, i wszystkiego, jazdy i w ogóle.

Kocham jeździć, serio. Najbardziej stresuje mnie fakt, że oprócz mnie i osoby uczącej będą jeździć jeszcze obcy, zapewne z mojej szkoły i oni uwielbiają wręcz śmiać się z 'sierot', a ze mnie to w szczególności :roll:

Żal mi, że jeśli nie zdam, to CAŁA zaoszczędzona przeze mnie kasa przepadnie. Calusieńka. A ja nic z tego nie będę mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyleczyc sie z nerwicy i depresji

byc dobrym czlowiekiem

zyc normalnie

Kochac i byc kochana

Skonczyc szkole z dobtymi ocenami i dobrze zdana matura

miec prace ktora lubie

miec przyjaciol od serca

miec pieniadze na drobne przyjemnosci

zalozyc szczesliwa rodzine bez leku i natrectw

Byc szczesliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałabym znać angielski na max zaawansowanym poziomie

chciałabym nauczyć sie grać dobrze na gitarze ale w sumie nie wiem po co mi to

przykre bo nie mam póki co żadnych ambicji związanych ze studiami czy jakakolwiek karierą

fajnie by było mieć cel taki faktyczny i jakieś dążenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×