Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Marzenie nierealne: Zostać ostatnim człowiekiem na Ziemi, u boku jedynie z moją idealną ukochaną, która nie istnieje. Lub: przenieść się do fantastycznego świata, wykreowanego w mojej wyobraźni.

 

Marzenie realne: Kupić niezawodny motocykl i pojechać w podróż przez całą Europę, aż do Portugalii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja marzę o masie kasy. Nawet jak będę mieć ciężką depresję to bedzie mnie stać na najlepszych terapeutów, mogłabym codziennie dbać o swoje szczęście i duchowość nie przejmując się że w tym czasie nie zarabiam na chleb.. Ogólnie mogłabym się wtedy skupić na sobie, na swoim szczęściu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k123, popieram. Tylko ja bym chciał najpierw mieszkać w bezpiecznym kraju, o stabilnej sytuacji i żeby był bogaty. Bogaty człowiek na Madagaskarze może co najwyżej kupić sobie dużo bambusowych koszyków.

 

Potem żeby było bezpieczeństwo, że będę miał dostęp do pieniędzy i ich nie stracę. Najgorzej to mieć 10 milionów, a stracić je, bo wpadło się w psychozę i wydało się wszystko na biedne dzieci, bo tak kazały głosy. :P

 

Czyli ogólnie bezpieczeństwo. Jedna z podstawowych potrzeb człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Jak już kiedyś moje palce u dłoni będą wyglądały normalnie, to pójdę do kosmetyczki i zrobię z nimi porządek i je pomaluję paznokcie, bo na razie wyglądają jak jedna wielka rana - poobgryzane z każdej możliwej strony i tak krótkie, że aż boli. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostać się do nowej pracy, zaangażować się bardziej w hobby, cieszyć się tym, cieszyć się bardziej życiem. Nawiązać jakąś fajną nową znajomość z kobietą ale też utrzymywać znajomość z obecnymi znajomymi. :D

 

Poza tym muszę dalej kontynuować mój poprzedni przebiegły plan, którego pierwszy etap został osiągnięty :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić autko (Beeemę), odnaleźć prawdziwą przyjaciółkę, z którą będzie można porozmawiać o wszystkim, spędzić miło czas..

Mieć dobrze płatną pracę ;P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje super plany:

1 pokonac nn

2 skonczyc studia

3 uciec stad

4 znalezc robote na miare wlasnych mozliwosci*

5 zaczac normalnie jesc

6 miec wyjebane

 

 

* tj. bede siedziec w kiosku a po godzinach w kinie

 

ok to 2 juz nieaktualne i w to miejsce wpisuje: RZUCIC STUDIA I CHODZIC NA TERAPIE :yeah: (trzymajcie kciuki bym wytrwala)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dar, mogę Ci ukraść marzenie?

 

ukraść? Jak mam to rozumieć? :D

Licencji na takie marzenie nie mam więc każdy może mieć podobne ;) Chociaż wolałbym już nie mieć tego marzenia. Lepiej żeby się już spełniło. Chwilami miło jest pomarzyć :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×