Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Tarnów]


iggloo

Rekomendowane odpowiedzi

naj atez bym chetnie z kims z tarnowa spotkal ale widze ze amlo nas tu ale gfajnie by bylo utworzyc jakies grono stowarzyszeniezebysie spotykac ze soba anie siedziec w domu pozdrawiam

 

[ Dodano: Sro Lut 14, 2007 2:15 pm ]

to muj nr gg piszcie do mnie wszsycy z tarnowa co sie chcecie spotkac pozdrawiam 5685973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc ludziki :-)

 

Jestem tu nowy i chyba przez przypadek tu wszedlem tzn. na wasze forum wchodizlem na forum marki Ford bo interesuje sie motoryzacja i jakos za szybko wpisalem nazwe forum i mi sykoczylo wasze forum i jakos tak sie tym zainteresowałem to tak na syzbko wyjasnienia ogolnie witam wszystkich klubowiczów i w sumie choc nie posiadam tej formy choroby to chetnie wam pogoge nawet w rozmowie

 

wiec jesli amsz ochote porozmawiac lub poprostu opowiedziec o sobie komus kogo praktycznie nie znasz to smialo mozna pisac

 

P.S. Jestem z Tarnowa dlatego moja obecnosc w tym pokoju(temacie,poscie)

 

Pozdrawiam serdecznie

Tomek :D

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:52 pm ]

a zapomnialem napisac mopje gg to 1056177

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wydaje mi sie ze mam problem ze soba. Nie mam przyjaciol nie umiem ich przy sobie utrzymac. Jestem sama. Czesto sie kluce z ludzmi.. unikam ich jak tylko moge.

 

Moze znacie jakiegos dobrego psychologa w tarnowie. Jestem studentka. Prosze o jakies dobre sprawdzone namiary na kogos dobrego. Pozdrawiam.

 

aska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wydaje mi sie ze mam problem ze soba. Nie mam przyjaciol nie umiem ich przy sobie utrzymac. Jestem sama. Czesto sie kluce z ludzmi.. unikam ich jak tylko moge.

 

Moze znacie jakiegos dobrego psychologa w tarnowie. Jestem studentka. Prosze o jakies dobre sprawdzone namiary na kogos dobrego. Pozdrawiam.

 

aska

 

Czesc Asiu. Ja chyba nie mam nerwicy ale mam podobny problem ze nie umie albo sam nie wiem czy nie chce utryzmac znajomych nowych kolo siebie. A przynajmniej dzis mialem taka sytulacje ze ktos chyba sie odciol.... jak masz gg to napisz 1056177. to porozmawiamy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też słyszałam, wiem, że pracuje w Ośrodku interwencji kryzysowej w tarnowie ale nic więcej nie wiem. Myśle, że możesz spróbować tam pójść (znajdz sobie w sieci ich strone internetowa też jeśli masz ochote) wtedy wszystkiego się dowiesz, na pewno poiwiedzą Ci gdzie szukać psychoterapeuty.

Powodzenia życze:)

 

PS: tak wogóle to bym przeniosla temat do Ofert (taka nieśmiała propozycja do a moderatorów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tych, co źle się mają z takich czy innych przyczyn

prawdę mówiąc ja z wielką chęcią spotkał bym się z kimś kogo tak jak mnie dręczy życie i sprawia że jest zbyt ciężkie. Wspólna rozmowa być może (tym bardziej że nie jesteśmy znajomymi, możemy wiele więcej powiedzieć sobie jak znajomej osobie) okaże się pozytywna w skutkach. Tym bardziej że każdy z nas nie od wczoraj boryka się z chorobą i w inny sposób z nią walczy.

Nie jestem z Tarnowa ale mam nie tak daleko więc kto jest chętny na wieczór zwierzeń terapeutyczny czy po prostu spotkanie.

pozdrawiam

moje gg 8028818

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja też choruje ... jestem z okolic Tarnowa ,czesto tu zaglądałam ale dopiero dziś sie zarejestrowałam. u mnie zaczeło sie od depresji 3 lata temu.. tak naprawde nie wiedziałam co sie ze mna dzieje. Rodzina, chlopak nikt ... dość szybko trafiłam do lekarza bo było ze mna naprawde źle. Zazywałam leki niestety krótko bo nie zostałam dokładnie poinformowana ile je nalezy przyjmować i za rok wróciło w mniejszym stopniu ale to też było tragiczne :( wtedy to zmieniałam ze 2 razy leki w końcu dostałam seroxat który zaczał działać po około miesiącu... Przed dwa lata do teraz zapomniałam o chorobie o nerwicy depresji ,zyłam normlanie aż do teraz ... niewiem czemu od tygodnia znów sie z tym męcze ,jest znowu bardzo źle... lekarka kazała mi brać 40mg seroxatu i zapisała inne leki tez ale ja narazie zwiekszyłam seroxat a tamtych nawet nie wykupiłam. Niechce znowu przechodzić przez piekło z nowymi lekami pozniej za niedługo je odstawiać i czuć sie zle przy tym chce by znów mój nastroj sie ustabilizował. Na minute nie moge odłaczyć od siebie złych myśli ... :( powoli sie poddaje. Mam wspaniała rodzine,narzeczonego i 22 lata ..... :((( czy ktoś z was zazywa seroxat ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Ja zażywałem Seroxat wraz z Amitryptyliną ale niestety ta kombinacja mi nie pomogła.

Ogólnie to lek był przeze mnie dobrze tolerowany jednak musiałem go odstawić gdyż nie dawał zadowalającego efektu terapeutycznego.

Ale w moim przypadku to normalka bo ze wszystkich leków które próbowałem (a było ich mnóstwo) tylko Effectin i mianseryna na mnie działają.

Niemniej jednak to bardzo dobry,nowoczesny i na ogół skuteczny lek.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest z lekami,na jednych działa taki na drugich inny.Trzeba po prostu na sobie próbować który lek będzie trafiony.Depresja depresji nierówna,nerwica nerwicy też i seroxat od efectinu też się różni,działa bardziej na wytwarzanie serotoninki w mózgu a efectin chyba neodraliny bądź dopaminy,nie jestem pewien,sertotoninki poniekąd też,zależy co komu brakuje.Na coś pewnie jeszcze w tych naszych mózgach działają te leki...Ja sobie seroxat chwale...

Pozdrowienia dla Tarnowianinów i ludzi z okolic.

Ja też z tych okolic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie dla osób z Tarnowa i okolic: czy znacie jakiegoś dobrego lekarza specjaliste godego polecenia z woj.małopolskiego (przyjmującego prywatnie)?

 

Z góry dzięki za odpowiedź

 

P.S. Wesołych i spokojnych świąt dla wszystkich z naszego miasta i okolic.Dużo zdrowia przede wszystkim :smile:

 

Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chodziłem osobiście ale wiem że p. Skarżyńska prowadzi terapie zarówno indywidualną jak i grupową.Przyjmuje w gabinecie prywatnym niżej teatru jeżeli się nie mylę to dokładnie ul.Legionów.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×