Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Misiek

Samopoczucie, a pora dnia...

Rekomendowane odpowiedzi

Wy też tak macie, że o jakiejś porze dnia czujecie się gorzej ?? Bo ja to tak 15 / 16 to ostatnio jakoś gorzej się czuje... Ale może leki mają coś do tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie najgorzej z wstawaniem i gdzieś tak do popołudnia, wieczorem przeważnie jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak sie spi do 12 to tak bywa ;) A u mnie jesli chodzi o to to wieczorami bywa nieco gorzej. Ale powoli sie poprawia ;) I mam nadzieje, ze nadejdzie taki moment, ze bede mogl powiedziec, ze mi calkiem przeszlo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

u mnie gorzej w części dnia po lekach, potem, wieczorem jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie najgorzej jest rano, nieważne o której wstaje, ale mniej więcej 3 godziny muszę się zbierać żebym zaczęła w miare normalnie normalnie funkcjonować ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
u mnie najgorzej jest rano, nieważne o której wstaje, ale mniej więcej 3 godziny muszę się zbierać żebym zaczęła w miare normalnie normalnie funkcjonować ;)

jezu wrobel, to jakbyś ty miała na 6 rano do roboty, to przekichane :shock:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kuba003, jA " ZDYCHAM " W GODZINACH RANNYCH .I TAK DO POŁUDNIA. PÓŻNIEJ NIECO LEPIEJ , A WIECZOREM JESTEM Z REGUŁY " ZDROWA".ALE TO TYLKO POZORY , BO KAŻDEGO RANKA , CHOLERNIE SIĘ ROZCZAROWUJĘ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
kuba003, jA " ZDYCHAM " W GODZINACH RANNYCH .I TAK DO POŁUDNIA. PÓŻNIEJ NIECO LEPIEJ , A WIECZOREM JESTEM Z REGUŁY " ZDROWA".ALE TO TYLKO POZORY , BO KAŻDEGO RANKA , CHOLERNIE SIĘ ROZCZAROWUJĘ....

jeśli masz tak regularnie, to z czymś stałym musi być związane, np z lekami, dietą....?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

typowo depesyjny (a może nerwicowy..?) rytm - czym później, tym lepiej

niestety muszę wsrawać do pracy (+dziecko do szkoły) o 6 rano

znacznie poprawia mi się pod koniec dnia pracy czyli tak po 14-tej hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

ja na lekach antydep. w sumie mam zero doła, wiec chociaz to jest na plus, choć z drugiej strony zauważyłem, że możn w tej błogości się zapomnieć, powiedzieć za dużo, lub zrobić rzeczy, których bym nie zrobił na gtrzeźwo, tzn bez leków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
kuba003, też tak miałam po signopamie. nie byłam sobą....

a wiesz jakie ja jaja robiłem nieraz, głowa boli :lol: , po prostu człowiek traci jakis rodzaj samokontroli, np na imprezie z pracy, wielki raut, a ja się pytam babeczki co szybko się pięła w firmie jak się sypia z szefem :lol: , bo inaczej, to chybaby tej kariery nie zrobiła :lol:

Trzeba sie pilnować jak cholera, bo hamulce znikają momentami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kuba003, zgadza się ... ja natomiast odczuwałam dziwny stan jakiejś euforii .Wszystkich lubiłam ,i ciągle mówilam i śmiałam się jak przygłup.I to jest zgubne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja najlepiej czuje sie wieczorem jak juz sciele sobie wyrko. Caly dzien tylko ,,wytrzymuje,,Najlepiej czuje sie jak jestem juz sama :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja najlepiej się czuje kiedy śpię, bo wtedy nie czuje tylko śnie... A spać to mogę cały czas...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja dobrze sie czuje rano po kawie hehe pozniej tak 16 bieze mnie spiaczka wytrzymuje do wieczora jeszcze troche to bede chodzic spac po dobranocce hehe...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi