Skocz do zawartości
Nerwica.com

leki a kawa, tussipect, omega 3,6,9, glucozamina


Gość realista

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekawy, czy picie kawy przy zażywaniu leków antydepresyjnych może wpływać na całą terapię oraz mieć negatywny wpływ na działanie leku.

Piję kawę 2-3 razy dziennie, w zasadzie od zawsze, więc ciężko byłoby się odzwyczaić, kawosze to zrozumieją.

Do tego leki w moim wypadku działają trochę nasennie, więc w ogóle już poranne przebudzenie bez kawy byłoby trochę nie na miejscu :?

Do pytania o kawkę dołączam pytanie o w/w w temacie leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Szczerze mówiąc nigdy się nad ten temat nie zastanawiałam, kawa ma swoje plusy i minusy, ale czy wchodzi interakcje z lekami tego to nie wiem, ale najlepiej byłoby zapytać lekarza specjalisty on powinien wiedzieć. Słyszałam kiedyś, iż kawa wypłukuje magnez z organizmu i nie tylko więc być może że tak(ale to jest tylko moje przypuszczenie). Z drugiej strony uważam, iż nie można sobie wszystkiego odmawiać tym bardziej kawusi(też jestem kawoszem). Ja jednak ograniczyłam ilość i moc spożywanej kawy :smile: .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piję mnóstwo kawy i nie zauważyłem żadnego wpływu na działanie moich leków. Ale pamietaj, ze u każdego jest inaczej. Co do Tussipectu- to nie to forum, żeby o takich rzeczach pisać.

 

 

 

czemu? mam astmę, więc przy gorszym oddychaniu tylko to mi pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×