Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Włocławek]


pajak

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam konsultacje w Prywatnym Gabinecie Lekarskim dr. Wiesława Turowskiego przy ulicy Wolości 17a. Niepolecam wizyt w gabinecie lekarskim u dr. Izabelli Rakocy przy ulicy Reja 13. Pani doktor regularnie sie spóźnia na wizyty, wielokrotnie źle dobierała leki. Stanowczo odradzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tutaj nowa ale potrzebuje dobrego słowa Ja wierz ze z tego wyjde przechodziłam juz depresje ale dałam sobie z nia rade lecz niestety pozostała nerwica nie jest łatwo ale dzieki takim ludzią jak Wy wierze ze moze byc lepiej bo wiem ze nie jestem z tym sama

 

-- 31 paź 2011, 20:23 --

 

Witam jestem tutaj nowa ale potrzebuje dobrego słowa Ja wierz ze z tego wyjde przechodziłam juz depresje ale dałam sobie z nia rade lecz niestety pozostała nerwica nie jest łatwo ale dzieki takim ludzią jak Wy wierze ze moze byc lepiej bo wiem ze nie jestem z tym sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was . Pozwolicie , że odświeżę . Jestem w potrzebie potrzebuje od was moi kochani jakis namiar do psychologa , psychoterapeuty ,najlepiej jakiegos dobrego na nfz z Włocławka lub okolic . Z góry za pomoc szczerze dziękuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×