Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki na otępienie


llaux

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy po Nootropil stają się agresywni. To nieczęste działanie ale jednak.

 

Przyłączam się do pytania. Albo zadaję bardzo podobne - jak wrócić do dawnej sprawności intelektualnej? Mam teraz czasami takie fazy, że czuje się przymulony. Co z tym robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilaux więc na problemy z koncentracją spowodowane depresją to tylko lek przeciwdepresyjny moze pomóc.Jak wyleczysz depresję to i te problemy się skończą.Nie sadzę , ze leki nootropowe Ci pomogą bo te działają na prawdziwe problemy tzn. w przypadku jakiś zmian organicznych itd a nie gdy jest subiektywne odczucie pogorszenia sprawnosci intelektualnej tak jak to jest w depresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie muwie tu o subiektywnym pogorszeniu intelektu tylko o poważnym zaburzeniu tjk. jak opisuje autor tematu o otępieniu - webster o ile się nie myle, przeczytaj ten temat i dopiero odp. Przecięz stres w depresji prowadzi do wyniszczen komurek w hipokampie i dlatego mamy to otępienie a leki nootropowe działają właśnie na komurki hipokampa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dziwna sprawa. Ja nie wiem skąd to ma takiego działanie, ale np. jak wezmę coś przeciwbólowego np. ibuprofen to przez jakiś czas mam super samopoczucie, a zaznaczam, że brałem to kiedyś tylko na przeziębienie, bo mnie nic nie boli. Jak to wytłumaczyć? No niby on jakoś hamuje wytwarzanie pewnych hormonów, odpowiedzialnych za ból a może i za złe samopoczucie? Może powinienem się przerzucić z psychotropów na przeciwbólowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×