Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUPENTIKSOL (Fluanxol, Fluanxol Depot)


joanka

Czy flupentiksol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

63 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy flupentiksol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      35
    • Nie
      18
    • Zaszkodził
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Z czym się męczysz? Ja nie mogę sobie miejsca znaleźć już 3 tygodnie w domu, na dworze też, nie wiem gdzie się podziać, spać też kiepsko bo muszę to zbijać, tą bezsenność. Rano też mi źle.                                                                                                        Heledore moim zdaniem porady jak najbardziej, dla mnie to ważne.

Edytowane przez silver2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, silver2 napisał:

Z czym się męczysz? Ja nie mogę sobie miejsca znaleźć już 3 tygodnie w domu, na dworze też, nie wiem gdzie się podziać, spać też kiepsko bo muszę to zbijać, tą bezsenność. Rano też mi źle.                                                                                                        Heledore moim zdaniem porady jak najbardziej, dla mnie to ważne.

Typowe lęki mam. Kreci mi sie w glowir caly czas jak chodze. Od piątku mam brac 80mg fluanxol. Zobaczymy jak bede sie czul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, silver2 napisał:

Teraz biorę 2 mg na dzień, nie wiem ile dawka docelowa będzie u mnie.

Jakieś efekty ? Stosuje 2 tygodnie w dawce 1,5mg od jutra mam zwiększyć do 2mg. Ile czasu dac temu specyfikowi, jak to było u was ? Póki co to jak witamina C. Pierwsze dni były obiecujące a później dupa.

Edytowane przez sebo001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze witamina C !,  ja tu cierpię na pobudzenie, niepokój, niemożność skupienia. Na mnie 1 mg działał już przeciwlękowo bo jechałam samochodem, dało radę, chodziłam na zakupy, ale ta akatyzja jest dziadoska. Aha, mnie już minął 3 tydzień na tym. Dla mnie też pierwsze dni były lepsze, potem podnoszenie dawki jest okropne. 

Edytowane przez silver2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, silver2 napisał:

Kurcze witamina C !,  ja tu cierpię na pobudzenie, niepokój, niemożność skupienia. Na mnie 1 mg działał już przeciwlękowo bo jechałam samochodem, dało radę, chodziłam na zakupy, ale ta akatyzja jest dziadoska. Aha, mnie już minął 3 tydzień na tym. Dla mnie też pierwsze dni były lepsze, potem podnoszenie dawki jest okropne. 

Zapytaj lekarza o zastrzyki. Moze ci zapoda zastrzyki. Ja biore jutro nastepny zastrzyk z 80mg fluanxolu. Takie dawki jak wy bierzecie to dla dziecka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Patryk89 napisał:

Zapytaj lekarza o zastrzyki. Moze ci zapoda zastrzyki. Ja biore jutro nastepny zastrzyk z 80mg fluanxolu. Takie dawki jak wy bierzecie to dla dziecka

Hey. Ja jutro biore dawke 80mg. Powiem ci za pare dni jak bede sie czul. Bo to jest depot on odrazu nie dziala tylko po jakims czasie. Wiec zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×