Skocz do zawartości
Nerwica.com

pomagajmy sobie!!


dunkan

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy to wogole dobry pomysl z tym tematem lecz postanowilem mimo to go zalozyc. Jesli ktos z was bedzie chcial porozmawiac to zapraszam ,prosze najpierw prywatna wiadomosc wyslac do mnie to wysle numer gg lub meil jak kto woli , choruje juz dlugo na natrectwa raz juz bylem blisko wyzdrowienia ale rzucilem leki :) jestem ze slaska i jak ktos szuka dobrego lekarza to moge takze polecic lub powiedziec jak dojechac itd . pomagajmy sobie nawzajem , wymienic sie i zwierzyc czasem pomaga jeszcze jak jest to mozna powiedziec anonimowe bo przez internet,pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie moge Ci wyslac prywatnej wiadomosci, poniewaz wyskakuje mi jakis blad. Mysle, ze to dobry pomysl jezeli chodzi o ten temat. Jestem w podobnej sytuacji jak Ty. Tzn rzucilem leki jak juz zaczelo byc dobrze a teraz objawy sie nasilily ostatnimi czasy. Leczenie przerwalem 3 lata temu. bylo raz dobrze, a raz gorzej, ale teraz wiem, ze bez terapii raczej sie nie obedzie. Ja tez jestem z okolic slaska wiec mozemy pogadac o nn. odezwij sie a podam Ci maila albo gg. Jak znasz dobrego fachowca to bede zobowiazany. Mysle, ze rozmowa z kims o podobnych doswiadczeniach moze pomoc, poniewaz tylko ktos taki moze tak naprawde zrozumiec to co przez innych jest postrzegane jako " dziwactwo" Czekam na odp. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł. Ja choruję od 4 lat. Biorę leki, działają na mnie bardzo dobrze. Pozbywam się natręctw. Potem czuje sie super i zaczynam je powoli odstawiać bo chce żyć jak "normalny" człowiek. Koszmar wraca. W ogóle czuję się jakaś osamotniona. Jedno wiem, będę walczyła i nie dam się..teraz mam nawrot, ale nowe leki już zaczynają działać. Z chęcią nawiążę znajomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :) ja chcialabym sie dowiedziec czy w okolicy wroclawia sa jacys dobrzy psychiatrzy badz psychoterapeuci. ja z nn zmagam sie od tych wakacji wiec niedlugo, ale poczatki mialam bardzo "intensywne". tak na prawde powoli zaczynam sobie uswiadamiac, ze u mnie objawy nerwicy zaczely sie we wczesnym dziecinstwie, ale rodzice starali sie na nie nie zwracac uwagi. z jednej strony to dobrze bo mialam fajne dziecinstwo bez ciagania po psychologach, a z drugiej moze teraz bym sie z tym teraz nie zmagala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×