Skocz do zawartości
Nerwica.com

JAKIE OBECNIE BIERZECIE(LUB BRALIŚCIE) LEKI???


mariogangsta

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie obecnie bierzecie leki (lub jakie braliście )podczas przebiegu Waszej choroby?Które najlepiej ,a które najgorzej wspominacie(chodzi mi o efektywność działania jak i skutki uboczne).

 

Ja zacząłem od:

*fluoksetyna,potem

*velafax,potem

*arsenta,potem

*mirtastad,

*elenium

a teraz jednocześnie:

-amitryptylina,

-sulpiryd,

-sedam,

-estazolam.

Z tego zastawu bardzo żle reagowałem na velafax,mirtastad i arsentę .Po reszcie czułem i czuję sie bardzo dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż citalopram i mirtazapina [Citabax i Mirtastad]. Odstawiłem Promazynę i wyeliminowałem Zomiren. Czuję się znakomicie, ale we wrześniu planuję poprosić lekarkę, żeby zapisała mi tylko jeden antydepresant - chcę zminimalizować liczbę leków do jednego, a potem spróbować odstawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O "w mordę"!!!; Rafik widzę ,że jesteś naprawdę porządnie "obstawiony" .Zostaniesz chyba liderem tego forum jeśli chodzi o leki.Chyba ,że ktoś Cie jeszcze pobije....

 

Ale cóż,dla mnie (i dla Ciebie napewno też) najważniejsze jest to ,że leki spełnieją swoje zadanie i pozwalają nam przeżyć :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, że coraz mniej:) Uważaj tylko z odstawianiem - delikatnie i najlepiej po dobrej psychoterapii:)

 

Gdyby nie bezsenność, w ogóle niczego bym nie brał. Udało mi się prawie 2 tygodnie pociągnąć "na czysto'. Niestety, bezsenność zmusiła mnie do ponowienia brania. Licze, że we wrześniu lekarka da mi wskazówki jak odstawiać leki, przepisze trazodon [Trittico] na sen i na nim poprzestanę. W sumie na jednym leku to moge być i do końca życia, jesli zajdzie potrzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam za sobą długiej listy:

 

Sulpiryd

Fluanxol

Esprital

i jeszcze coś tylko już nie pamiętam nazwy

 

Obecnie biorę nadal Fluanxol + mam brać Amizepin ale jest na poczekaniu.... trochę się boję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×