Skocz do zawartości
Nerwica.com

wieczny niepokój


ania1111

Rekomendowane odpowiedzi

Musze to napisać bo sama nie daję sobie rady!Od jakiegos czasu nie moge pozbyć się niepokoju. Towarzyszy temu ból żołądka, brzucha bóle w klatce!Boje sie wyjsć z domu, każda drobnostka sprawia ze kręci mi sie w glowie i gorąco mi na twarzy.NIe mam ochoty na nic.Nic nie sprawia mi przyjemnoscia kidyś tak nie bylo!.Jetsem teraz w irlandii i za4 tygodniewracam do polski ale nie moge sobie wyobrazic siebie pakującej sie,zalatwiającej sprawy koncowe bo wszystko wyprowadza mnie z rownowagi.Caly czas zdaje mi sie ze zemdleje chociaz nic mnie nie boli. Kiedy o tym zapominam jest ok ale za kazdym razem kiedy ta myls mi przyjedzie do glowy moj niepokoj wraca!jesli nie wezme czegos na uspokojenie chyba bede musiala zrzygnowac z pracy bo jest to dla mnie meczarnia!prosze jesli wiecie co moge zrobic, co powinnam zazywać(jakies pigulki??)kupialam ostatnio magnez ale na niewiele sie zdal.....napiszcie bo nie wiem co ze mna bedzie...boje sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ania1111, NIE BÓJ SIĘ.To co czujesz , czyli niepokój jest objawem nerwicy i nie ,ma odbicia w rzeczywistości.Kup sobie jakieś ziola , nie pij kawy .Lęk Cię nie zabije!! Chociaż strasznie umęczy .I rozważ jakieś leczenie. Im wcześniej tym lepiej.NIE BÓJ SIĘ....Nic Ci nie grozi.Pozdrawiam Cię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To typowe objawy nerwicy lękowej.Jak najszybciej zapraszam na wizytę u psychiatry.On Ci napewno pomoże(gwarantuję )tylko musisz brać pod uwagę regularne zażywanie leków ,które zazwyczaj dają poprawę po dłuższym okresie brania.Więc im szybciej trafisz do lekarza tym lepiej.Nie ma się czego obawiać,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×