Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto zapasl sie jak prosie ?


janek80

Rekomendowane odpowiedzi

Ja podobno nie mam z czego... A w razie gdyby sie tu jakieś Panie pojawiły to mówię od razu co uważam... Panie Moje Miłe :) Czy Wy naprawdę chcecie wyglądać jak szkielety :?: Nie wiem jak Wy, ale Ja uważam, że jakby po Świecie same szkielety chodziły to by było strasznie nudno. Ale może się mylę :) :D

Pozdrawiam 3majcie sie cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotowuje sie . Cykl 6 dniowy . NAjgorsze pierwsze 2 tygi , zeby sie zoladek skurczyl .

Pierwsza rzecz - trzeba isc do lekarza bo xentical . Xentical jest ok - dzieki niemu wchlaniamy 30 procent mnie tluszczu , nie ma w nim amfy . Hoodia - daje poczucie sytosci szybciej , ale ciezko ja nabyc w polsce . Najlepsza sprowadzilem ze stanow kiedys .Glod mozna tez zniwelowac goraca herbata . Wiezniowie w gulagach pili wrzatek , zeby nie czuc glodu :twisted:

Dzieki xenticalowi mozemy jesc smacznie , bo czesc kalorii wylatuje dolem . Szukamy tabeli z kaloriami i liczymy , zeby tych kalorii bylo kolo 500-700 . Zegnamy sie z weglowodanami (mniej niz 100 gram dziennie . Tluszcz odklada sie z cukrow , wiec tluszcz sam w sobie jest ok . Sluzy nam do rozpuszczania enzymow . Bierzemy jedna jedna tabletke xenticalu , przed kazdym posilkiem zawierajacym tluszcze !

 

Przykladowy dzien .

Sniadanie : 2-3 pomidory i 100 gram sera . Trzeba sprawdzic wartosci kaloryczne , bo sa rozne sery . Dowolne warzywa , jakie chcecie , to moze byc ogorek , papryka , cokolwiek . Mozna miksowac . Ser mozna zastapic gotowana piersia z kurczaka , co by nam nie zbrzydlo .

Obiad : grillowana w elektrycznym grilu piers kurczaka , gotowane lub duszone warzywa . Kwestia fantazji . Kurczaka mozna zastapic indykiem . Bardzo lubie ryby i owoce morza , polecam . Tunczyk w filecie swietnie sie grilluje . Odrobina soli i pieprzu . Najlepsza jest chrupiaca skorka :twisted::twisted::twisted:

Kolacja

Jaka kolacja ? Herbaty sie napij ! W miedzyczasie , ewentuanie mozna przegryzac jakies warzywa , po 2 tygodniach dodajemy do diety owoce

W taki sposob jemy 6 dni . 7 dnia nagradzamy siebie i na obiad jemy to , na co mamy ochote . Byle nie za duzo . W ten sposob mozna sie oszukac , ze dieta trwa 6 dni a nie kilka miesiecy . Warto jest wyjsc co rano na dluzszy spacer ( kilka kilometrow ) Im wiecej sie pocimy tym lepiej . W ten sposob da sie zrzucic 3-5 kg tygodniowo . TRZEBA SIE ZDYSCYPLINOWAC . Na koniec uwazamy na jojo , po zakonczeniu diety nie obzeramy sie , bo wraca . To jest najtrudniejsza czesc programu

 

Co Wy na to ?? Moze ktos zna lepsza diete ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie spaslam duzo, jakis 5 kg, ale nie chce mi sie odchudzać, nie lubie chodzic glodna, wole cwiczyc i biegać. W tamtym roku 2 miesiące chodzilam glodna, sporo schudlam, wszystko wrocilo:(

 

Ja mam 50 kg do zrzucenia :lol::lol::lol: Przy tej diecie da sie czuc , ze Masz pelny zoladek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sporo do zrzucenia ale nie czuję się jeszcze na siłach aby się odchudzać .... może jak pójdę do lekarza , dostanę jakieś leki zacznę widzieć poprawę wtedy może...aletrzymam za was kciuki aby wam się udało :)

 

Ja swego czasu byłam dobra w dietach , teraz weszły nowe diety i nie jestem na bieżąco. Najlepiej nie łączyć węglowodanów z tłuszczami jeść je osobno z godzinną przerwą między jednym a drugim. Jeść 5 posiłków dziennie mniejszych niż 3 duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku miesiącach terapii proszkami na deprechę przestałem mieścić się w swoje spodnie, to pierwszy powód. Drugi jest taki, że przez przypadek poszedłem na ściankę wspinaczkową i zafasynował mnie ten sport - jest odzwierciedleniem mojego życia - mozolnie do czegoś dążę, w połowie drogi braknie mi sił i spadam. Na ściance zawsze jednak jestem zabezpieczony linami i człowiekiem asekurującym z dołu, który ma baczenie cały czas na mnie. A w życiu to tylko na Boga mogę liczyć. I to drugi powód do zrzucenia 7 kilogramów - nie chce mi się tyle dźwigać :)

Jednak jest to na tyle wyczerpujący sport, że nie obejdę się pomidorkiem i marchewką, zwłaszcza, że podłapałem chałturę w nocnym fast foodzie :)))) i tuczę młodych mieszczan niczym baba jaga. Zatem zaraz idę biegać dookoła osiedla :)

Miłej niedzieli !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coltrane, przy tak wyczerpującym sporcie musisz poszukać rzeczy które dadzą ci dużo energii a nie tłuszczów. Wiele warzyw ma takie właściwości więc na obiadek polecam jakiegoś kurczaczka gotowanego na parze i duuużo warzyw. Od tego schudniesz i będziesz miał siłę na wspinaczkę. Fast foodami w robocie lepiej się nie objadaj bo nie dość że tyjesz to twój organizm zaraz znowu jest głodny i tak można bez końca.

 

Mi się przytyło 7 kg i mam zamiar zrzucić z siebie ten ciężar choć idzie mi nie najlepiej bo nie ma jeszcze 15 a ja już wsunęłam więcej niż zalecana dzienna dawka a do wieczora jeszcze daleko :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku przyjmowania leków chudłam. Po kilku miesiącach waga się unormowała.Teraz mam zmniejszoną dawkę leku i tyję jak różowiutkie zwierzątko. Do tego buzię mam co rano opuchniętą że ledwo mi oczy widać. Czy to się skończy? Czy prosiliście kiedyś lekarza o jakieś środki powodujące chudnięcie? Bo pewnie niedługo pzybędzie mi nowy powód do zmartwień. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku przyjmowania leków chudłam. Po kilku miesiącach waga się unormowała.Teraz mam zmniejszoną dawkę leku i tyję jak różowiutkie zwierzątko. Do tego buzię mam co rano opuchniętą że ledwo mi oczy widać. Czy to się skończy? Czy prosiliście kiedyś lekarza o jakieś środki powodujące chudnięcie? Bo pewnie niedługo pzybędzie mi nowy powód do zmartwień. :(

 

XENTICAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja po przejściu na 40mg seroxat nieźle się spasłem, 180cm 95kg - dziewczyna znalazła mi (podobno cudowną) dietę South Beach, powiedziałem że jak MŻ (mniej żreć) nie zadziała to zastosujemy :) Na razie MŻ-uję i mimo że waga się nie zmieniła, to już dwie osoby powiedziały mi, że schudłem, więc... :)

 

No i alko ograniczyłem. Chociaż podobno jak się dużo pije i mało je, to też się chudnie, ale u mnie alko wzmaga apetyt, więc póki co mniej piję. Poza tym ostatnio i tak mi się nie chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musze zrzucic jakies 6-10 kilo, a potem szlifowanie efektow liposukcja.

Na razie odrzucilam slodycze i ewidentnie swinstwa, a 2 dniw tygodniu staram sie ograniczyc np. do jablek i sucharow...

Waga spada BARDZO wolno, ale mam nadzieje, ze moze dzieki temu nie bedzie efektu jo-jo

 

Ps: Ja tam zawsze na alkoholu chudne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam duży mięsień piwny...

Ja tez , przez to teraz jestem sam i wpadam w doly . Daje sobie rok czasu na zmiany . Zaraz zjem nalesniki i wiaderko flakow popijane cola . Ostatnie weglowodany na jakis czas :D Bede Wam co jakis czas pisal , jak mi idzie , nawet jesli nie chcecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedzonko mniami mniami jedna z najwiekszych przyjemnosci w moim zyciu nie mam zamiaru rezygnowac :D dzisiaj zjadalm caly kopiasty talez frytek zmajonezem i zkeczupem szalo na atera sobie robie salatke z feta;P pomidorem, papryka ogorkie i cebula heheh jestem wsam raz jesli chodzi o wage ! nerwicucha mnie troche wychudzila atera zdrowieje i wszstko wraca do normy brzuszek,ktory mozna miachac;p dupka ktora mozna trzesc;)jest oka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to 1000 kal by chodnac sie stosuje ja stosowalam ale schudlam za duzo do tego cwiczylam jak opetana

 

Jak ćwiczyłem, to ok. 1000 kalorii na samo śniadanie spożywałem ;) . Teraz na taki luksus już sobie pozwolić nie mogę.

 

A na schudnięcie jest specjalny wzór, który jest taki:

 

ilość kilogramów*24*1=szacunkowa liczba kalorii przy zerowej aktywności fizycznej, przy której nie tyjemy, ani nie chudniemy.

Jeśli jednak coś robimy, to współczynnik aktywności jest wyższy niż 1. Jeśli troszkę ćwiczymy, to ten współczynnik wynosi 1,2.

Przykład dla osoby ważącej powiedzmy 70 kg, która ma średnią aktywność.

liczba kalorii, dzięki której nie tyjemy ani nie chudniemy= 70*24*1,2=2016

Ilość kalorii potrzebna do utrzymania wagi to ok. 2016. Teraz w zależności od tego, jaki jest nasz cel albo dodajemy ok. 100-300 kalorii(nie ma co przesadzać, żeby nie przegiąć) albo odejmujemy. Jeśli chcemy przytyć, to dodajemy, jeśli schudnąć, to odejmujemy.

 

Z tego wynika, że osoba ważąca 70 kg średnio aktywna powinna spożywać ok. 1700-1900 kalorii, aby powoli redukować zbędny tłuszczyk.

 

I jeszcze jedna bardzo ważna uwaga- CELEM NIE EJST ZRZUCENIE KILOGRAMÓW, A ZRZUCENIE TŁUSZCZU. Można ważyć ponad 100 kg i mieć świetną rzeźbę ciała z małą ilością tłuszczu(M.Pudzianowski waży ok. 140 kg, a ma mniej tłuszczu niż większość facetów ważących 70 kg), a można ważyć 60 kg i być otłuszczonym. Jak ćwiczyłem i akurat nastał czas zrzucania tłuszczu, to dla mnie najlepszą opcją było zrzucenie jak największej ilości cm w pasie przy jak najmniejszej stracie na wadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×