Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Białystok]


baraqs

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani jakiego psychoterapeute polecacie?

Szukam kogos kto zajmuje sie diagnozowaniem zaburzen osobowosci.

Do tej pory chodzilam do Pani Katarzyny Rejter ale mam wrazenie, ze slabo pomogla.

Dopiero osoba z bliskiego otoczenia zwrocila uwage, ze moge miec inne problemy.

 

Wiesz tak naprawdę nigdy nie chodziłam do psychoterapeuty przez NFZ strasznie długie są kolejki.Moze spróbuj na radzymińskiej tam dobrzy specjaliści przyjmują.Prywatnie mogę polecić pana dr Jacka Bidę

 

Chętnie spotkałabym się z Wami,jeśli dojdzie do spotkania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani jakiego psychoterapeute polecacie?

Szukam kogos kto zajmuje sie diagnozowaniem zaburzen osobowosci.

Do tej pory chodzilam do Pani Katarzyny Rejter ale mam wrazenie, ze slabo pomogla.

Dopiero osoba z bliskiego otoczenia zwrocila uwage, ze moge miec inne problemy.

 

Wiesz tak naprawdę nigdy nie chodziłam do psychoterapeuty przez NFZ strasznie długie są kolejki.Moze spróbuj na radzymińskiej tam dobrzy specjaliści przyjmują.Prywatnie mogę polecić pana dr Jacka Bidę

 

Chętnie spotkałabym się z Wami,jeśli dojdzie do spotkania

 

Dziękuję. Miałam na myśli raczej prywatnie, nie chcę czekać na wizyty po kilka msc. Chciałabym szybko sobie pomoc.

 

Znalazłam też psychoterapeute Huberta Stockera? Ktoś słyszał?

Chyba po prostu zadzwonię do kilku i zapytam w czym dokladnie specjalizują się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy szukają tu na szybko psychoterapii, a ja na prywatną psychoterapię czekałem rok czasu. Potem rok czasu na nią chodziłem i w sumie nic mi ona nie dała, a nawet chyba mi zaszkodziła. I ostatnio z Leszczynowej zadzwonili, że niby jestem tam w kolejce na psychoterapię, a to było ponad 2 lata temu jak na nią się zapisywałem i jeszcze dalej jestem w kolejce. Więc to nie jest tak szybko jak to niektórzy by chcieli. Polecam umawiać się na pojedyncze rozmowy z jakimś specjalistą do którego nabierzemy zaufanie. Wtedy jest szybciej i jednak mamy z kim porozmawiać o naszych problemach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) czy ktoś wie jak skontaktować się z dr Teresą Gołaś-Sidun? Telefon dostępny w internecie nie odpowiada, byłam na Niedźwiedziej, okazało się, że już tam nie przyjmuje, podano mi nowy numer telefonu, ale też nikt nie odbiera. Pani doktor ma bardzo dobre opinie, dlatego zależy mi, żeby się do niej dostać. Ktoś wie gdzie teraz przyjmuje albo jak się z nią skontaktować? W razie czego możecie polecić jeszcze jakichś innych psychiatrów kobiety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sidun mam takie numery: 698 619 077 i 608 417 883 wiem że miała się przenosić z Niedźwiedziej. Spróbuj może któryś zadziała. PS> Czy ktoś z Was ma może jakieś dojścia do spokojnej pracy, dla osoby bardzo nie wierzącej w siebie. Pracowałem w sprzedaży i finansach. Chciałbym teraz coś totalnie prostego by się odbudować, bo jak na razie siedzę w domu i wydaje mi się że do niczego się nie nadaję. Mam 34lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Rozważam terapię grupową przy Ciołkowskiego. Nigdy w czymś takim nie uczestniczyłam. Czy jest tu ktoś, kto należy do grupy lub ma jakieś opinie na jej temat? Chodzi zwłaszcza o przebieg, kadrę i ogólne wrażenia z Ciołkowskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ciołkowskiego nie byłam na terapii,to dużo Ci na jej temat nie powiem.Jednak sama jestem po dwóch grupowych i z mojego doświadczenia polecam Ci byś szukała czegoś indywidualnie.Na początku jest spoko,ale potem to już inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czytających Może ktoś był na terapii u pani Giesko? Chciałąm się umówić na terapię indywidualną na nfz, ale tam gdzie dzwoniłam to słyszałam, że trzeba czekać rok albo że mają tylu pacjentów, że już nie zapisują. Czuję, że muszę porozmawiać z psychologiem albo z osobą, która ma taki sam problem jak ja. Mam osobowość unikającą. Więc jeśli ktoś chciałby porozmawiać to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, już ponad rok czasu uczęszczam prywatnie na terapię indywidualną. Niby już było dużo lepiej, ale od jakiegoś czasu lęki dopadają mnie prawie codziennie (zawsze wieczorem) i to ze zdwojoną siłą. Codziennie idę umierać, codziennie mam zawał albo jakiegoś tętniaka (tak naprawdę to nie mam ale się boję, że mam i o tym nie wiem :D) Miał ktoś podobnie? :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O maj gat. Znalazlam grupe ludzi z nerwicą lękową w bialymstoku! Hej! Jak cudownie. Robicie jakies spotkania ? Wymiana doswiadczen.pomyslow na walke z chorobą? Bosz...dolaczylabym do was...:( dajcie znac. Męcze sie juz pare lat z atakami paniki. Po 2 terapiah grupowych. Znow wrocilo wszystko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nerwusów! :)

Chcę zmienić mojego obecnego psychiatrę i trochę się rozglądam za kimś kto mógłby go dobrze zastąpić. Postanowiłem, że spróbuję udać się do Poradni "Leszczynowa", bo mam stamtąd dobre wspomnienia. Czy mógłbym prosić o poleceni mi jakiegoś dobrego specjalistę, który tam przyjmuje? Będę także wdzięczny za podrzucenie mi nazwisk psychiatrów, którzy nie leczą w tej placówce, a są godni uwagi.

Dzięki bardzo i pozdrawiam wszystkich! Życzę siły i wytrwałości w walce! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy jest ktoś kto korzysta aktualnie z psychotrapii na ciołkowskiego i może podzielić sie opiniami (w czwartek mam pierwszą wizyte z lekarzem psychiatrą w tej placowce, stresuje si3 mimo ze już tyle wizyt u specjalisty tego typu za mną),w internecie troche mało opini o psychoterapeutach z tej placowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×