Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czesc :)


Chiquitita

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, od dawna juz zagladam na to forum i musze wam powiedziec to gdybym na nie nie trafilam to pewno bym do dzisiaj myslala ze jestem jedyna z takimi problemami - czytajac niektore posty odnosialam wrazenie jakby ktos dokladnie o mnie pisal ... Musze wam powiedziec ze czytanie tego forum pomaga mi czesto sie uspokoic i spojrzec na to wszystko inaczej - wczesniej naprade myslalam ze te wszystkie objawy to jakas powazna choroba i nigdy nie skojarzylam tego z nerwica, ktora jak mi sie zdawalo mnie nie dotyczy, a tu prosze ... Pewno nie raz jeszcze tu zawitam i moze w koncu zdecyduje sie napisac o moim problemie, bo w koncu chcialabym zeby ktos z 'zewnatrz' trzezwo na to spojrzal i ocenil sytuacje :)

 

pozdrawiam

 

Chiquitita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Ja również często tu zaglądałam aż w końcu sie zalogowałam ;-)

Równiez w wielu postach jak czytałam widziałam siebie i swoje objawy. w zasadzie dzieki tej stronie uświadomiłam sobie co tak naprawde mi dolega- to forum bardzo mi pomaga czego zycze Tobie rówież.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Chiquitita, miło Cię poznać. Wielu ludzi wokół, których mijasz na ulicy boryka się z podobnymi problemami - jednak podobnie jak wielu z Nas - forumowiczów, gra. Po co? Na to każdy z Nas sam musi sobie odpowiedzieć tak samo na pytanie - czy warto. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×