Skocz do zawartości
Nerwica.com

kolejna niepotrzebna dyskusja


antychemikal

Rekomendowane odpowiedzi

O niczym wiecej nie mam zamiaru tutaj pisac , ani nikogo uswiadamiac , jesli jestescie madrzejsi to udowodnijcie to poprostu .

Pokazcie jak wyjdziecie ze swojej nerwicy i z uzaleznienia lekowego ( do uzyleznionych) ja mam juz to dawno po za soba i nie mam zamiaru nikogo wiecej na sile uszczesliwiac.

Z dystansem zaczynam spoglondac na to wszystko o czym sie tuaj pisze i smiac mi sie tylko chce .

Poza tym nudzi mnie juz ten wasz klebek nerwow w ktory jestescie uwiklani i nie wiecie jak z niego wyjsc , mysle ze nawet nie bede wiecej probowal dac sie wciagnac w to wsze bledne kolo .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O niczym wiecej nie mam zamiaru tutaj pisac , ani nikogo uswiadamiac , jesli jestescie madrzejsi to udowodnijcie to poprostu .

Pokazcie jak wyjdziecie ze swojej nerwicy i z uzaleznienia lekowego ( do uzyleznionych) ja mam juz to dawno po za soba i nie mam zamiaru nikogo wiecej na sile uszczesliwiac.

Z dystansem zazcyna mspoglondac na to wszystko co sie tuaj pisze i smiac mi sie tylko chce .

 

czy to do mnie było?????

ja sie chciałam dowiedziec jak u Ciebie wyglada leczenie, bo rowniez nienawidze leków!!!!!!!! i nie chce ich brac!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bierz , wolno Ci nie brac :) przekonywac nie mam zamiaru nikogo o niczym , chcialem wam dac to wszsytko za "darmo" na tacy , a teraz mysle , ze zabiore to kiedys ze soba do grobu ;)

Mysle ze sie lepiej czulem bez was i waszego forum , wam tez nie chce niczego na sile zmieniac w glowach , macie swietnych psychiatrow sluchajcie ich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ekstra, po co w ogole piszesz jak nie chce odpowiedziec na pytanie...

mnie do niczego nie musisz przekonywac, mam gdzies to czy leczysz sie bez tabletek czy z tabletkami.. chcialam po prostu wiedziec, jak wyglada leczenie nerwicy bez farmakologii, bo jednak malo tu osob, ktore nie biorą leków... ale luz, widze ze sie juz obraziles.. no trudno..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli powstanie nowy dzial tylko dla ludzi ktorzy mysla podobnie i chcieliby wyjsc ze swojej nerwicy bez lekow , wtedy bedziemy rozmawiac .

 

Ps,Ja nie biore lekow od 10 lat i nie lecze le`kow innym zadnym sposobem , poniewaz juz ich dawno nie mam , conajmneij od 8 lat .Wyleczylem sie dziek iterapi wytrzymalosciowej (nie znanej jak widze chyba w Polsce )

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli powstanie nowy dzial tylko dla ludzi ktorzy mysla podobnie i chcieliby wyjsc ze swojej nerwicy bez lekow , wtedy bedziemy rozmawiac .

 

no to śmialo, stworz taki wątek, mysle ze sporo osob z checia bedzie tam sie udzielac i szukac czegos dla siebie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam cos stworzyc ? jesli bym chcial cos stworzyc to bym wzial serwer z obluga "php" wrzucil power board`a czy inne konkretny skrypt , porobil tematy ..itd tylko czemu mialo by to sluzyc ? stracie mojego cennego czasu , dowartosciowaniu sie ? ( nie czuje takiej potrzeby ) uszczesliwiac kogos na sile ? tez razczej przestalo mi na tym zalezec :D

Wy cos stworzcie , ja sie dolacze :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie , nie ma nic na gotowe , niech sie ludzie wezma sami za siebie , neich przejda przez to wszytko sami wted moze docenia .

 

Z tad tez rozmie tworcow tego forum , ktoro jest darmowe :) wystarczy ze pomsleli nad jego stworzeniem , to juz duzo dali z siebie .

Nie ma sesu ludziom dawac czegos darmo , bo poznije chcieli by ciagle dostawac za darmo i stali by sie chciwi , czy tez probowali wyssali z czlowieka cala wiedze :D

 

Nawet wlasciciele serwerow pakuja tutaj reklamy(jak widzisz sama , nie ma nic w zyciu za darmo , nawet wiedza kosztzuje czasu i wysilku )

 

I nie probujcie nazywac mnie egoista , sami zescie mnie teraz wlasnie stworzyli od nowa , dziek iwam za to , zyje mi sie teraz o wiele lzej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze to zauwazylas , nastepnym razem zadawaj pytania dotyczace watku :)

I mysle ze nie musisz sie oburzac ze Ci nie chcialem odpowiedziec :) ..a to tyko dlatego ze znam Twoje mysli zanim zadasz pytanie i wiem do czego probujesz zmierzac .

Nie bedzie rowniez i dla Ciebie dzsiaj wiecej pokarmu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje odejsc od kompa zimbabwe , dobrze wam to zrobi :)

Po zatym za chwile sie zrzygam was czytajac , nie dziwie sie psychiatrom ze laduja w was tabletki , (jestem za ) :D

Jak to mowia "tylko krowa nie zmienia pogladow " jestem jednak za tym zeby "nerwice " i wszelkie inne choroby psychiczne truc chemia bo to jedyny sposo0b zeby reszta swiata funkcjonowala normalnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej podstawie tak sądzisz? Siedzisz tu ze mną w Krakowie w moim pokoju i widzisz mnie? Ja się bardzo cieszę bo 1. większość moich małych molinezji przeżyła 2. już nie wymiotuję 3. wreszcie nie ma upałów w moim mieście 4. jutro spotkam się z przyjaciółką :D I jak tu się nie cieszyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, znam wielu akwarystów - to zupełnie normalni ludzie. W przeciwieństwie do Ciebie :D Właściwie może i dobrze że likwidujesz akwarium - żal mi rybek przy takim właścicielu ;) A nawiasem mówiąc po Twoim zachowaniu widać, że tak Ci się tylko wydaje że Ci nerwica minęła. A może to coś gorszego niż nerwica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest forum pod nazwa "kto komu bardziej dosra" nie wazne jaki temat , wazne zeby doje.... drugiemiu , Polak jak to mowia potrafi :D ..wlasnie probuje sie do was dopasowac :D

Ide , nawet nie odpisujcie nic bo nie bede czatal waszych wypocin , totalnie ignoruje to forum , jestescie towarzystwem wzajemnej adroacji i niech tak zostanie :]

Ice badz kolega i zbanuj mnie tak zeby mi ta wasza strona nigdy w zyciu wiecej nie wyskoczyla. (nie zart) z gory wielkie dzieki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasiaki , relanium i zarcie na kiju podawac :D

Tu nie potrzeba nic wiecej robic z tego forum , ono juz takie jest :] ..zreszza do kogo ja to pisze ...szczekajcie sobie tutaj wzajemnie , ja mam lepsze pomysly na dzisaj :]

 

Pokazcie wy mnie , wasza filozofie zycia , przelozcie ta wasza zawzietosc na przelamywanie lekow wlasnie , wtedy ja bede naprawde szczesliwy , stac was na to , macie power :D tylko pprzelozcie to w innym kierunku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×