Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwobóle?


nieudacznik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy macie coś takiego jak nerwobóle? Ostatnio coś mnie bolą nerki, teraz w tej chwili pulsujący łagodny ból lewej nerki, o właśnie minął... Wczesniej bolała prawa, jakieś 30 minut temu. Wczoraj bolała mnie wątroba chyba (chyba bo w tym miejscu) Ale rano obudziłem sie z tym bólem lekkim. Zauważyłem że teraz co boli mnie raz wątroba a raz nerki nie kłuje mnie w sercu... Jakiś tydzien temu pulsowała mi głowa a gdy pomyślałem o oczach - przeniosło sie na oczy i oczy też pulsowały mi ;/

 

Czy jest to możliwe by bolały (lekki ból drażniący tylko) nerki bez powodu? Zdrowo sie odżywiam, pije dużo wody cisowianki, herbaty zielonej i z dziekiej róży, jem owoce itd. Jakie badania zrobić konkretne na nerki i wątrobe - nie mowcie ze mam isc do ogólnego bo cięzko sie doprosic no i mam fobie społeczną, wole prywatnie isc zbadac sie i dostac tylko wyniki i sam je przeanalizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu się przetrenowałeś albo załapałeś jakiegoś wirusa, coś a'la przeziębienie - wtedy człowieka "wszystko" boli. Może masz zatruty organizm, może czegoś brakuje... jeśli boli "wszystko", to nie szuka się raczej przyczyny w konkretnym narządzie.

 

No i niemal na pewno nie jest to ból nerek, raczej przyczep jakiegoś mięśnia w tamtej okolicy. Na pewno się nie "naciągnąłeś"?

 

ps. tak, wkręcanie sobie "bólu" to typowe dla nerwicowców :D Jak zaczniesz o tym za dużo myśleć, po pewnym czasie będzie boleć każda część ciała :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy badaniu moczu jakieś konkretne badania trzeba robić czy ogólnie?

 

Przetrenować sie nie przetrenowałem bo siedzący tryb zycia raczej prowadze z uwagi na fobie. Ale kilka razy w tygodniu ide pojeździc na rowerze, staram sie jak najczesciej.

 

Jakis czas temu badana mialem krew i morfologia wyszła dobrze, pierwiastki też.

Zatruty może jestem zważywszy na mój jadłospis który miałem jeszcze nie dawno przez długi okres czasu, cola, chipsy, slodycze itd a wartosciowego pozywienia bardzo mało.

 

Jesli chodzi o przeziebienie to czuje sie czesto oslabiony, ale przeziebiony raczej nie. Ostatnio czułem ze zaczynam miec goraczke ale czym predzej naszykowałem sobie potarty ząbek czosnku z twarogiem i mlekiem i odrazu sie lepiej poczułem a po 2 godzinach byłem zdrowy. Jestem ciagle oslabiony, nie wiem z czego ;/

 

Heh.. możliwe że sobie wkręcam te bóle, czesto jak sobie pomysle o konkretnej czesci ciala to mnie tam zaczyna swędzieć (ogólnie co chwile gdzies mnie swedzi z nerwów) lub boleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo coli było, powiadasz? Cola potwornie wypłukuje wapń, magnez i cynk z organizmu. Poszukaj w necie objawów niedoboru, masz je też wypisane na mojej stronce (w podpisie), z krwi nie wyjdą niedobory tych pierwiastków, jako że są to jony wewnątrzkomórkowe. Bóli od tego byś nie miał raczej, ale nerwicę i wkręcanie sobie na pewno :D

 

ps. możliwe, że masz "rewolucję" w organizmie, tak czasem to się kończy jak nagle odstawia się uzależniające trucizny - czy to będzie cola, czy np papierosy czy alkohol. Człowieka po prostu musi trochę "wytrzepać" zanim organizm wróci do normy. Wątroba zaczyna szaleć, poziomy jonów we krwi skaczą nie tak jak powinny... ale to minie, spoko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×