Skocz do zawartości
Nerwica.com

słuchajcie!!!


ewaryst7

Rekomendowane odpowiedzi

ewaryst7 - jak tu napisać aby pomoc ? Wiele postów porusza tak trudne kwestie że człowiek nie wie co napisać - chciałbym pomoc Tobie bo wiem że tylko drugi człowiek moze nam otworzyć oczy, uświadmić na czym polega nasz błąd - zły wzorzec postępowania, wyluczony nawyk myslenia, reagowania. Postaraj się chodzić na spacery, nie czytać dołujących postów :) ..... brać leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewaryst7 masz racje,wydaje mi sie ze czasem wystarczy przeczytac i napisac ze sie to przeczytalo i sprobowac napisac cokolwiek pocieszajacego...chociaz puste slowa typu "bedzie dobrze" moga czasem bardziej dobic.eh wazne by sie poprostu nie ignorowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego lekceważycie , niektóre posty????? czy nie widzicie , ile w niektórych jest rozpaczliwego wołania o pomoc ?????? Okażcie więcej serca ...Wszyscy oczekujemy wsparcia , a zapominamy , że możemy pomóc innym...

Po pierwsze nikt tu nikogo nie lekcewazy,nie zauwazylam przynajmniej tego zjawiska.Chyba ze chodzi o to ze nikt tu sie nad nikim nie uzala raczej i z tym sie zgodze. Jesli to uzajesz ze brak serca to pomysl o osobie ktora ulegla powaznemu wypadkowi i sie wykrawia, a gdy przyjezdza lekarz pogotowia to zamiast natychmiast zaczac dzialac to on ze wspolczuciem patrzy na ta osobe i mowi jak mu bardzo przykro ze miala

wypadek i jaka ona jest biedna.....wiec ja sie pytam co z tego wspolczucia osobie ktora umiera, a nie ma nikogo kto by jej po prostu pomogl a nie roztrzasal jej tragiczny stan.

Jestem pewna ze osoby ktore pisza na tym forum czesto sa w takiej desperacji ze nasze '''wiesz, mam podobnie....''moze ich po prostu zdolowac..no bo skoro ktos ma podobnie to znaczy ze moj problem nie jest taki wazny i istotny a przeciez nie o to tutaj chodzi.Trzeba tym osobom pokazac co maja robic albo gdzie sie zglosic zeby mogly otrzymac pomoc a uzalanie sie nad ich losem zostawmy specjalistom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calineczko ale po to est forum by moc sie wyzalic,oczywiscie bez przesday. ale czesto ludzie wola tu wejsc i cos napisac i dostac odpwoedz od kogos kompletnie anonimowego i to tez pomoze bo wtedy wiesz ze ktos przeczytal twoj post poswiecil twojemu problemowi troxhe czasu a to mile.oczywiscie sa tu na forum przypadki (sama takim jestesm:)) ze "wiem co czujesz" moze dobic.a z drugiej strony evaryst7 nie zawsze jestesmy w stanie odpwoiedziec na czyjs przerazajcy post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×