Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moja depresja.


motyl68

Rekomendowane odpowiedzi

To jest moj pierwszy post na tym forum po krótce staram sie opisać moja historie.

Od wielu lat lecze sie na depresje przetestowalem chyba wszystkie mozliwe leki i prawde mowiac zadne nie przyniosly zadnej zdecydowanej poprawy, Obecnie jestem na seronilu ale tez odnosze wrazenie ze na mnie nie dziala. Oprocz tego cierpie na agorafobie i wogóle lęki paniczne które czasem odzywaja sie bez powodów. Przetestowalem Diazepam, Xanax ,Afobam ,Alprox i teraz Neurol SR 1 mg. Leki te pomagaja doraźnie i chcialby przestrzeć przez wieloletnim używaniem - chwilowo pomagaja ale potem powoduja takie diabelne uzaleznienie ze trudno sie od nich wyzwolic.

I teraz prawdę mowiac jestem w kropce bo jestem z małego miasteczka psychiatrów jak na lekarstwo a ta pani na ktora trafilem nie traktuje mnie powaznie. Staram sie sam ograniczac benzodiazepiny ale wiecie z jakim trudem to przychodzi. I podziwiam ludzi którym udało sie wyzwolić ze szponów depresji.

Nie napisalem tego zeby oczekiwac jakiejs pomocy bo sam musze sobie pomoc ale zeby ostrzec przed naduzywaniem lekow.

Pozdrawiam was wszystkich i zycze powrotu do zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×