Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak pomóc najbliższej osobie?


Aemulus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

nigdy nie myślałam, że zapiszę się akurat do takiego forum, ale kiedy człowiek staje się bezsilny wobec ludzkiego cierpienia, szuka pomocy wszędzie. Tak się akurat złożyło, że z wykształcenia jestem psychologiem, ale jak to zwykle bywa:"szewc bez butów chodzi".

Moja historia, a dokładnie mojej mamy, jest bardzo krótka. Mama ma depresję. Mój ojciec całe życie znęcał się nad nią psychicznie. Teraz nadszedł moment, kiedy sama nie potrafi sobie z tym poradzić, więc muszę coś zrobić aby pomóc jej normalnie funkcjonować.

Nadeszły wakcaje, jest dużo wolnego czasu, chciałabym zapisać ją na jakąś terapię bądź wysłać ją do jakiegoś sanatorium, w którym pomogą jej stanąć na nogi. Jeślli słyszeliście o takich miejscach, proszę napiszcie - docenię każdy pomysł.

Z góry Wam dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skąd jesteś?

 

Wiesz jeśli Cię stać to możesz mamie znaleźć jakiegoś miłego terapeute.

 

A skoro o wakacjach mowa, to może znajdzcie jakieś wspólne hobby czy coś w tym guście. Mama nie czuła by się samotna i pewnie by jej Twoja obecność nie zaszkodziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aemulus, miło Cię poznać. Przykro mi z powodu Twojej mamy. Mimo wszystko wydaje mi się, że po tylu latach koszmaru, terapia dobrze mamie zrobi. Polecam bo bez rozwiązania pewnych spraw żadne hobby ani zajęcie czy sanatorium nie pomoże - no, wyłącznie na moment i do tego grozi pogorszeniem stanu... W subforum Oferty na pewno znajdziesz jakieś info n/t ze swojej okolicy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×